Cesur Kadınlar

23 Nisan 2009 Perşembe
Daha önce de yazdığım gibi ısınan havalarla birlikte yaz davetlerinde giyilecek kıyafetleri düşünmeye başladık. Elbiselerde desenlerin yanı sıra öne çıkan bir başka trend de parlak ve cesur renkler. Oldukça iddialı olan bu elbiselerin içinde kendinizi iyi hissetmemenize imkan yok... Ancak burada hatırlanması gereken en önemli nokta asla ayakkabı ve çanta seçiminizde elbise ile aynı rengi kullanmaya çalışmamak...

Nasıl ayakkabılar ile kullanılmalı?

Bu tarz elbiseleri kontrast renklerdeki aksesuarlar ile tamamlamakta fayda var, örneğin turuncu veya pembe bir elbiseyi fuşya ayakkabılarla ya da yeşili mor ile tamamlamak gibi... Böylelikle aynı anda hem iddialı hem de eğlenceli olabilirsiniz.

Bir başka seçenek de dore veya lame aksesuar tercihi. Cesur renkli elbiselerle dore veya lame açık ayakkabılar kullanmayı tercih edebilir veya siyah açık ayakkabılar ile iddialı tarzınızı biraz yumuşatabilirsiniz...

Blog Widget by LinkWithin

1 comment

yyyyy dedi ki...

Welcome to join China Service Mall Adsense Union
Earn money for your own website

China Service Mall http://www.at0086.com ,the biggest China Service Reservation Center in the world. Provided 2 0, 00 0,000 registered members with the best reservation service.

1, Easy to join
If your website is up to the standard of our Union, we will pass your apply in 24 hours. Then you can join our Adsense Union.
2, Big payback
We can give you big payback if you join us, we give more money than the present Adsense Unions.
3, Easy to earn money
People come to our site and give a reservation by click the advertisement on your site; we will give you much money. For every 100 effective reservations we will pay you 60 US dollars. When the total reservations reach 500, we will pay you extra 100 US dollars as rewards. More and more preferential policy expects your participation.
4 ,Convenient management of Backgrounds
The proceeds of each time is clearly visible in our convenient management of backgrounds, and we can ensure the benefits of yours.
5, Good reputation
Anyone of you can be at ease to take a part in it.

If you are interested in our Adsense Union, please click http://adsense.at0086.com to register your account.

Yours Sincerely,
Miss Guan Yuqing

Marketing Department ,
China Service Mall Co., Ltd.
http://www.at0086.com

Address: 9th Floor,
Wenhao Business Building,
No.699 Xiongchu Avenue,
Hongshan District,
Wuhan City,
China
Tel: +86-027-87446102

MSN: fangxiangdirection@hotmail.com
Email: yuqing@chinaservicemall.com

24 Nisan 2009 09:16

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar