Gelin Olmuş Gidiyorsun by Timuçin Coşkun

22 Mayıs 2009 Cuma

gelin timucin coskun 6gelin timucin coskun 5
gelin timucin coskun 3
gelin timucin coskun 2
gelin timucin coskun 4
gelin timucin coskun 7

Gelin olmak zor iş diye tahmin ediyorum, elbette yıllar yılı hayalini kurduğunuz bir gece, üstelik sadece bir kere.

Ancak anlayamadığım nokta milyonlarca genç kızın nasıl olup de aynı hayali kurduğu. Aklınıza bir gelin getirin hemen şuracıkta, evet evet söyleyin bakalım ne giymekte o gelin? Durun ben söyleyeyim size, straplez ve kabarık bir gelinlik.

Acaba sadece biz Türkler mi diye düşünüyorum ama sonra bakıyorum tüm dünya kadınlarında var bu straplez ve kabarık gelinlik sevdası.

Belki çocukluğumuzun masallarında baloya giden külkedisi gibi hayatımızda bir gece için prenses olma şansını yakaladık sonuna kadar abartalım zihniyetidir düğün gecesinde olabildiğince kabarmayı arzulatan, bilemiyorum.

Türkiye'nin en iyi moda editörlerinden biri olan Timuçin Coşkun'un stylingini yaptığı çekimler arasında gezerken gördüğüm fotoğraflarla, belki benim gibi straplez kabaran gelinliklerden uzak durmaya niyetli bir kaç kişi daha vardır etrafımda diye düşündüm.

İşte yukarıdaki örnekler benim gibi daha alternetif gelinlik hayalleri olanlar ve hatta hayatını Winnie The Pooh ile geçirmeyi umanlar için...

Blog Widget by LinkWithin

4 comments

Stilcatcher dedi ki...

Bu nasıl bir şey biliyor musun?O kadar çok modele bakıyorsun, kafan sürekli karışıyor,ve sonunda işte budur!diyorsun.evet genelde prenses modellerine o dediğin gibi bir kereye mahsus bir oyundan dolayı herkes evet diyor.
Ama yalnız değilsin.Benim gelinliğim,dar,dizden aşağıya doğru bol ve arkada uzun kuyruğu olan bir tarzdaydı.Biraz eski havalıydı.Çok pis ve atıl durumda olmasa resmini çeker post yapardım:))

22 Mayıs 2009 11:59
iyilik, güzellik dedi ki...

başlık süper ya,çok eğlendim:):)gerçekten çok sıradışı ,ben doğaya kendini adamış özgür kızın giydiği elbiseyi istiyorum:):)(1.siyani:))

23 Mayıs 2009 12:19
deniz dedi ki...

sen alma straplezliyi de gurur duyalim, iconjane dediydi diyelim :)

23 Mayıs 2009 19:28
iconjane dedi ki...

denizcim bunca şahidin önünde söylüyorum straplez ve kabarık gelinlik almayacağım. hatta hayalimdekini giyebilirsem sadece straplez giymediğim için değil cesaretim için de benimle gurur duyacaksınız ;))

24 Mayıs 2009 19:22

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar