Çakma İkoncan'dan Talihsiz Beyanat

12 Mayıs 2009 Salı

ivana sert
ivana sert bebegi

Buyurun size güzel Türkiye'mizin sözüm ona "ikoncan"larından biri olan Ivana Sert. Modadan anlamayan magazin basınının gözbebeklerinden biri olan Ivana Sert, geçenlerde Pelin'in de yazdığı gibi denize girilmeyen mayolar bile tasarladı ikoncanlığının hakkını vermek üzere.

Ivana Sert'in Laleli modasını yansıtan stilini ve ikonluğunu bir yana bırakıyorum bir süreliğine çünkü bahsedeceğim konu Ivana Sert'in başarılı(!) anneliği ile ilgili.

Malum geçtiğimiz pazarın anneler günü olması sebebi magazin dergileri anneler ve annelikle ilgili bir sürü yazı hazırlamışlar, bunlardan birinde de Ivana Sert'e de annelik ve oğlu ile ilgili hislerini sormuşlar, Ivana Sert de açıklamış.

Öncelikle oğlunun doğumunda hissetliklerinin ne de güzel olduğunu beyan ettikten sonra kendini bilmez ve talihsiz bir açıklamada bulunmuş ve demiş ki "biz eşimle acaba önce hangimizin adını söylecek, anne mi diyecek baba mı diyecek beklerken bir de baktık bizim dadının ismini söledi".

"Ah be kadın ah be kadın" demekten alamıyorum kendimi, zaten bütün Türkiye ayakkabılarınla, elbiselerinle ve basında çıkacak pozlarınla şu zavallı çocuktan daha fazla ilgilendiğini bilirken bir de çıkıp evdeki dadının çocuğuna senden daha fazla annelik yaptığını dile getirmek talihsiz beyanat değil de nedir?

Bu arada alttaki resimde, bu sene halk oylaması ile yılın annesi seçilen Jennifer Garner ve mutlu kızı ile seksi bikinisiyle kameralara oynayan Ivana Sert'i ve onun öpücüğü ile dehşet ifadesi veren oğlunun farkını görebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin

5 comments

Tugba dedi ki...

bu yazının altına imzamı atar, al benden de o kadar diyorum!

12 Mayıs 2009 11:07
Unknown dedi ki...

hahaha şekerim süper yazmışın ellerine sağlık. bunların işi gücü kendiyle zaten. bide anneyim diye gezinmezlermi. zaten gezindikleri yerde ya bodrum sahilleridir yada bebek semtiki o haliylede dergilere çıksın.

12 Mayıs 2009 15:26
Stilcatcher dedi ki...

Ayy, ben bu kadınlarla çok eğleniyorum çookkk:)
İyi ki varlar ,vala:)))))

18 Mayıs 2009 13:30
Hesionka dedi ki...

hatun çocuğu da aksesuar olarak görüyor işte basbariz ortada! çocuk da korkmuş cidden :)

3 Haziran 2009 14:28
Adsız dedi ki...

allah aşkına sen ferhan çok mu farklı bi anne olursun.etrafta yeğenim diyip ilgi çekmek adına bir çocukla koşturup duruyorsun.o çocuğa yazık değil mi?teşvikiye/nişantaşı sınırlarından öteye uzanmıyor hayatı ve tabii o yavan eğlenceli,alkollü sofralardan.

28 Ekim 2011 18:00

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar