Kahkül Uzatmak Artık Kolay

8 Mayıs 2009 Cuma

rachel bilson hair
İster kakül deyin ister kahkül, onları uzatmanın uzun ve acılı bir süreç olduğunu düşünerek yanılmışız bunca zaman. Kakül uzatmaya karar vermek ve bunu uygulama sürecini sonuna kadar götürebilmek büyük irade işidir gerçekten ancak kakül uzatmak artık kolay.

Kakül Uzatmak Artık Kolay
Kakülleri uzatmaya karar veridiğimizde yaptığımız en büyük hata sabırsızlıktır. Yukarıda Katie Holmes ve Rachel Bilson'un kakül uzatma evrelerinin resimlerini görüyorsunuz.

Kakül uzatmada yapılan en büyük hata kaküllerinizin boyu 1. resimdeki kadarken 6. resim haline gelmesini istemeniz ve o resimdeki boya ulaşana kadar mutlu olamayacak olmanızdır.

İşin sırrı burada ortaya çıkıyor. Kakül uzatma süresince kaküllerinizin bir çok değişik boyda da güzel bir şekilde kullanılabileceğini görmek ve her milimin zevkini çıkarmak bu dönemdeki mutluluğun anahtarıdır.

1. resimdeyken takıntılı olarak 6. resmi isterseniz aradaki dört güzel evreyi kaçırmış olursunuz.

Kaküller Uzarken Nasıl Kullanılabilir?
Kakülleri uzatmaya başladıktan sonra kaküllerinizi tercih ettiğiniz bir yana doğru şekillendirmeye başlayabilirsiniz.

Tercihiniz ortadan ayırmak yolunda olursa belirli bir uzunluktan sonra bunu da rahatlıkla yapabilirsiniz, Jessica Alba da kaküllerini uzatırken bu tarz kullanımı tercih eden ünlülerden biri örneğin.

Saçların ayda ortalama 1,5 cm uzadığını düşünürsek 3 ay sürecek bu evrelerin hepsini tadını çıkartarak yaşabilirsiniz.

Kakül uzatma ile ilgili bir diğer yazım da Heidi Klum hakkındaydı, kakül uzatma evleri için bu yazımı da okumayı ihmal etmeyin.

Blog Widget by LinkWithin

8 comments

Adsız dedi ki...

merhaba , öncelikle harika bir blog bayıldım :) modadan güzelliğe ne ararsak var birçok konuda sayenizde bilgilendik. benim bir sorum olacaktı yardım ederseniz çok çok mutlu olacağım. ben 2 hafta önce kuaföre kahkül kestirmeye gittim fakat çok kısa kesti alnımın yarısında oldu resmen :( şuan biraz düzeldi fakat depresyona girdim en azından 4.-5. resimdeki evreye gelmesi için kaç ay geçmesi lazım sizce ? ilginiz için şimdiden teşekkürler..

31 Temmuz 2013 01:12
Adsız dedi ki...

her evre mi 3 ay sürüyor yoksa son resime gelene kadar mı sayın iconjane

31 Temmuz 2013 03:22
Adsız dedi ki...

resim gelmedi ki

2 Nisan 2014 15:18
irem dedi ki...

bende kestirdim kahkul subat ayinda mayis ayina geldik elmacik kemiklerimin orlarda. saclarim uzamiyor. :(

3 Mayıs 2014 20:47
irem dedi ki...

bende kahkuk kestirmistim subat ayinda ama mayis ayina geldik hala uzamadi yani elmacik kemiklerimin orlarda uzamiyor sekilde veremiyorum uzamasini istiyorum percem yapicam saclarimin daha hizli uzamasi icin ne yapabilirim ?

3 Mayıs 2014 20:49
Adsız dedi ki...

kahkulum.kasimi gcti rsmn gzume degiyo bende,bant ya da baya tacim var onu kllniyorum ama kahkulun saca karismasi hakketten okadar mi surer ben yok tokayla tuttr or tel tokayla tuttur percemden sogudum yok mu bir caresi ya bskin sabrettim gozume degiyo rsmn elidor sayesinde

18 Haziran 2014 14:53
Adsız dedi ki...

ben bugün kestim kahkülümü gerçekten çok pişmanım yaklaşık iki saat aralıksız ağladım kahkülüm gözlerimin tam üzerinde kaşlarımın altında birileri acil bana ne yapmam gerektiğini söyleyebilirmi

26 Aralık 2014 19:35
Adsız dedi ki...

Kahkülüm kaşımın biraz üstünde ne zamana omuzuma gelir?

19 Şubat 2015 21:51

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar