Kahkül Uzatmak Artık Kolay

8 Mayıs 2009 Cuma

rachel bilson hair
İster kakül deyin ister kahkül, onları uzatmanın uzun ve acılı bir süreç olduğunu düşünerek yanılmışız bunca zaman. Kakül uzatmaya karar vermek ve bunu uygulama sürecini sonuna kadar götürebilmek büyük irade işidir gerçekten ancak kakül uzatmak artık kolay.

Kakül Uzatmak Artık Kolay
Kakülleri uzatmaya karar veridiğimizde yaptığımız en büyük hata sabırsızlıktır. Yukarıda Katie Holmes ve Rachel Bilson'un kakül uzatma evrelerinin resimlerini görüyorsunuz.

Kakül uzatmada yapılan en büyük hata kaküllerinizin boyu 1. resimdeki kadarken 6. resim haline gelmesini istemeniz ve o resimdeki boya ulaşana kadar mutlu olamayacak olmanızdır.

İşin sırrı burada ortaya çıkıyor. Kakül uzatma süresince kaküllerinizin bir çok değişik boyda da güzel bir şekilde kullanılabileceğini görmek ve her milimin zevkini çıkarmak bu dönemdeki mutluluğun anahtarıdır.

1. resimdeyken takıntılı olarak 6. resmi isterseniz aradaki dört güzel evreyi kaçırmış olursunuz.

Kaküller Uzarken Nasıl Kullanılabilir?
Kakülleri uzatmaya başladıktan sonra kaküllerinizi tercih ettiğiniz bir yana doğru şekillendirmeye başlayabilirsiniz.

Tercihiniz ortadan ayırmak yolunda olursa belirli bir uzunluktan sonra bunu da rahatlıkla yapabilirsiniz, Jessica Alba da kaküllerini uzatırken bu tarz kullanımı tercih eden ünlülerden biri örneğin.

Saçların ayda ortalama 1,5 cm uzadığını düşünürsek 3 ay sürecek bu evrelerin hepsini tadını çıkartarak yaşabilirsiniz.

Kakül uzatma ile ilgili bir diğer yazım da Heidi Klum hakkındaydı, kakül uzatma evleri için bu yazımı da okumayı ihmal etmeyin.

Blog Widget by LinkWithin

2 comments

Adsız dedi ki...

merhaba , öncelikle harika bir blog bayıldım :) modadan güzelliğe ne ararsak var birçok konuda sayenizde bilgilendik. benim bir sorum olacaktı yardım ederseniz çok çok mutlu olacağım. ben 2 hafta önce kuaföre kahkül kestirmeye gittim fakat çok kısa kesti alnımın yarısında oldu resmen :( şuan biraz düzeldi fakat depresyona girdim en azından 4.-5. resimdeki evreye gelmesi için kaç ay geçmesi lazım sizce ? ilginiz için şimdiden teşekkürler..

31 Temmuz 2013 01:12
Adsız dedi ki...

her evre mi 3 ay sürüyor yoksa son resime gelene kadar mı sayın iconjane

31 Temmuz 2013 03:22

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar