Victoria Beckham İç Çamaşırı Çekimini Anlatıyor

20 Mayıs 2009 Çarşamba

Victoria Beckham Talks Emporio Armani from Kristen Seymour on Vimeo.


Victoria Beckham, Armani İç Çamaşırı kampanyası için poz verdikten sonra, kampanya lansmanında Armani ve kampanya hakkındaki fikirlerini beyan ediyor.

Sürekli olarak "çok heyecan vericiydi, muhteşemdi, harikaydı, o harika biri, çok muhteşem, inanılmaz heyecan vericiydi" diyerek konuşmasını sürdürüyor.

Anlaşılan Victoria, her çanta alışında kelime dağarcığından bir kelime eksiltiyor zira bir kaç dakikalık konuşmayı ancak bir kaç kelime ile tamamlayabiliyor.

Fotoğraf çekiminden önce fiziksel anlamda çok çalıştığını da ekliyor Victoria Beckham. Gayet mütevazi(!) bir şekilde "çok koştum, yani evet fena görünmüyorum ama kıyafetlerimi çıkaracaksam biraz daha toparlanmalıyım diye düşündüm" diyor.

Bu arada videonun en sevdiğim bölümü geliyor, belli ki gazeteciler Amerika'da yaşamak nasıl diye soruyorlar, Victoria Beckham da cevap veriyor. "İnsanlar bana Amerika'ya adapte olman ne kadar sürdü diye soruyorlar, 1 saat sürdü diyorum" diyor.

Anlaşılan Victoria, Amerika'da uçaktan inip karşısında İngiltere'dekinden bile fazla paparrazzi görünce yeni evine adapte olma sürecini tamamlayıvermiş.

Kusursuz makyajı ile göz dolduran Victoria konuşmasını, "çocuklar da burada çok mutlu, David de mutlu, biz çok mutlu bir aileyiz, burada, harika" diyerek bitiyor.

Blog Widget by LinkWithin

0 comments

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar