Ceket Zamanı Geçmeden!

5 Mayıs 2009 Salı

zaraceketler 1yan
zaraceketler 2

Pekala daha önce "Maskülen Kadınlar Revaçta" ve "Kadınım Ama Ceket Bende" isimli yazılarımda belirtmiş olduğum gibi Erkek Ceketleri bu sezonun olmazsa olmazlarından!

Daha önce size bu tarz ceketlere örnek olarak Smythe markası ile ilgili de yazmıştım. Ancak bunlarla yetinmeyip bir de gidip üzerimde deneyeyim ve piyasada bulunan erişimi kolay modellerle ilgili fikir beyan edeyim dedim ve kalktım gittim Zara'ya.

Tamamen sizlere uygun ceketler hakkında yazabilmek için aslında yoksa kendim için bişey istiyorduysam ne olayım. Ne olayım?

Peki konumuza geri dönelim. Sezonun önce giden trendlerinden biri olan Erkek Ceketleri konusunda Zara gerçekten başarılı olmuş diyebiliriz. Siyah, beyaz, mavi, yeşil, kırmızı, pembe derken kendinizi kaptırıp gidebilirsiniz.

Ben daha çok üzerime oturmayan tamamen bol kesim erkek modellerini daha çok beğendiğimi itiraf etmeliyim, ancak bele oturan tercih eden varsa o modeller de mevcut tabii.

Ceketlerin hemen hepsini kollarının iç astarlarında kontrast renkte birer kumaş kullanılmış ve kol kıvırma detayına dayalı oldukça güzel hareketler yakalamanız mümkün.

Bu arada fiyatları merak edenler için söyleyeyim benim denediğim tüm modeller 99 ile 139 TL arasındaydı ancak daha aşağı ve yukarı fiyatlarda modellerde var.

Benim son kararım bol kesim, siyah bir ceketten yana olurken bu alışverişi sizlerle paylaşmak da benim için ekstra keyifli oldu.

Blog Widget by LinkWithin

1 comment

Adsız dedi ki...

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar