En Güzel Kızıl Saç Tonu Hangisi?

14 Haziran 2009 Pazar

unlu kizil sac model 6unlu kizil sac model 7
unlu kizil sac model 4unlu kizil sac model 5
unlu kizil sac model 1unlu kizil sac model 2

Siz de eğer "kızıl saç istiyorum ama istediğim rengi kuaförüme bir türlü anlatamıyorum" diyenlerdenseniz bu yazımın sizlere faydası olacağını düşünüyorum.

Kızıl saç, siyah saçın aksine bir çok farklı tonu ile anlatması ve anlaşılması oldukça zor olan saç renklerinden biridir. Tıpkı sarı saçlar gibi kızıl saçların da teninizin rengine göre seçilmesi oldukça önemlidir.

Koyu kızıl, sarı kızıl, soğan kabuğu gibi isimlendirebileceğimiz değişik kızıl tonları özellikle beyaz tenli bayanlar için ideal olabilir.Beyaz ten ve renkli gözlerle birleştiğinde doğal ve masum bir hava veren kızıl saçların en zor yanı ise makyajsız yüzü oldukça soluk göstermesi ve sürekli bakımlı olmanızı gerektirmesi olacaktır.

Hollywood starlarından Julianne Moore ve Amy Adams'ın kızıl saçları benim favorilerim arasında. Süper model Coco Rocha'nın parlak kızıl saçları ise şimdiden moda dünyasının vazgeçilmezleri arasında.

Kızıl saçlı olmaya karar verdikten sonra isterseniz teninize uygun olan kızılı seçmek için kuaförünüzdeki renk skalalarından yararlanabilir isterseniz beğendiğiniz resmi yazıcıdan çıkarıp kuaförünüzün yolunu tutabilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin

1 comment

Adsız dedi ki...

Alttan ikinci ünlü kim acaba ?

14 Kasım 2011 02:07

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar