2009 Yazı için Uzun Saç Modelleri

5 Haziran 2009 Cuma

unluler uzun sac 2unluler uzun sac modelleri 3
unluler uzun sac 1
unluler uzun sac 4
unluler uzun sac 5unluler uzun sac 6

2009 yazı için kısa saç modellerinden daha önce bahsetmiştim. Şimdi de biraz uzun saç modellerine bakalım diyorum. Zira her ne kadar kısa saça rağbet var desem de uzun saç her zaman kadınların vazgeçilmezi olarak kalmaya devam ediyor.

2009 yazında geçen yaza oranla kahkül kullanımından gözle görülür bir azalma söz konusu. Uzun saçlar genellikle yandan veya ortadan ayrılarak kullanılıyor.

Bu yaz uzun saç kullanımında dalgalı ve doğal görünüm modeller de düz kullanıma göre daha fazla tercih edilecek gibi duruyor. Saçlarını katlı kestirmek isteyip de kararsız kalan bayanlar için bu yaz ideal zaman olabilir. Saçınıza kat verdirtmek saçınızı kısaltmayacağı gibi dalgalı kullanımı için de ideal olacaktır.

Saç renklerine gelecek olursak, tüm resimlerde olduğu gibi bariz belli olan gölgelerden kaçının. Çok koyu renk üzerine ince ince sarı gölge attırma sevdasından sadece bu yaz değil her zaman kaçının.

Saçınız için en uygun renk her zaman doğal renginiz ve bu renge yakın olan renklerdir. Değişiklik uğruna kendinizi çirkinleştirmeyin.

Blog Widget by LinkWithin

2 comments

Mia dedi ki...

ben her zaman uzun saç diyorum :)

5 Haziran 2009 15:15
melis dedi ki...

Katlı kesimden bahsetmişken bazen görüyorum, kızlar upuzun saçlarını katlı kestiriyorlar, ama en uzun kısmı 3 tel kalıyor, bir nevi kuyruk modeli. Aman diyorum her seferinde kuaförüme, beni onlara benzetme=)

8 Haziran 2009 02:20

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar