2009 Yazı için Kısa Saç Modelleri

3 Haziran 2009 Çarşamba

2009 Yazı için En Kısa Saç Modelleri

unluler kisa sac 1unluler kisa sac 2unluler kisa sac 3

2009 yazı cesur kadınların yazı oluyor. Bu yaz kısacık saçı tercih edenlerin bayanları sayısı hızla artıyor. Güzel yüzlü ve kısacık saçlı bayanlar yüz yıllardır süre gelen "kadını dediğin uzun saçlı olur" görüşüne meydan okuyor.

Eğer siz de o cesur kadınlardansanız ısınan havalarla birlikte uzun saçların yükünden kurtulup, süper modern bir havaya bürünebilirsiniz. Özellikle ön tarafı uzun bırakılan bu tarz kısa kesimlerde kahkülleri öne doğru tarayarak kullanabilirsiniz.

Ancak şunu hatırlatmakta fayda var, bu denli kısa saç yüz hatlarını fazlasıyla ortaya çıkardığından her yüz tipine uygun olmayacaktır.

Moda ve trendler ne derse desin önce kendinizi tanıyıp, seçim yaparken ilk önce kendi fiziğinize uygunluğuna bakmayı sakın unutmayın!2009 Yazı için Küt Kesim Kısa Saç Modelleri

unluler kisa sac 4unluler kisa sac 5unluler kisa sac 6
Bu sezonun öne çıkan en belirgin saç modellerinden biri de çene hizasında küt kesim saç modelleri oldu.

Bu modelde saçı toplamak pek mümkün olmadığından çok yönlü kullanım için ideal olmayacaktır ancak bu kesim sıcak yaz aylarında sizlere uzun saçların ağırlığından da kurtarmış olacaktır.

"Uzun zamandır saçımı kestirmek istiyorum ama bir türlü cesaret edemiyorum" diyenlerdenseniz, bu sezondan daha uygun zaman zor bulursunuz. Benden söylemesi.


2009 Yazı için Omuz Hizasında Kısa Saç Modelleri

unluler kisa sac 7unluler kisa sac 8unluler kisa sac 9
Eğer saçınızı fazla kısa kestirmek istemiyor, saçınız hem toplanabilir hem de modern olsun istiyorsanız, omuz hizasındaki saç modelleri sizin için ideal olacaklardır.

Bu saç modeli hem dalgalı hem düz olarak, hem toplu hem açık olarak kullanmak mümkün olacağından, yaz boyunca bu modelin keyfini sürebilirsiniz.

Zaten yaz sonunda daha da uzamış olan saçlarınız için yeni bir çözüm düşünebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin

6 comments

iyilik, güzellik dedi ki...

omuz hizasındaki modellere bayılıyorum :):)anne hathaway'e çok yakışıyor ya:):)dönmüşşün buarada şimdi gördüm mutlu oldum :):):)

3 Haziran 2009 12:12
iconjane dedi ki...

döndüm döndüm : )
internetsiz geçen uzun bir haftadan sonra yine evimdeyim : ))

bu arada benim de favorim omuz hizasındakiler galiba. çok yönlü olarak kullanılabilmeleri sıkılgan yapıma daha çok uyuyor : )

3 Haziran 2009 12:21
Hesionka dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi. 3 Haziran 2009 14:37
Hesionka dedi ki...

yazım hatası yapmışım da, bir daha yazdım, sorry :)
----

Agyness Deyn'in saçlarına oldum olası bayılırım ama platinden siyaha döndüğümden tekrar platin yaparsam saçlarım elimde kalır muhtemelen :)

Ama bu şekilde kısacık kestirebilirim, çok rahat gözüküyor XD

3 Haziran 2009 14:39
iconjane dedi ki...

kısa saç cesur bayan işi kesinlikle. cesaretini taktir ediyorum kesinlikle : )

3 Haziran 2009 15:43
Stilcatcher dedi ki...

Ben de bi dönem kullandım, mecburiyetten.Koyu kestaneden platin yapınca ve yanınca kestirmekten başka yol kalmamıştı bana.:)O zmanalar kahkullu modeller değil de daha dik modeller vardı. Çene ve kulak hizasında küt modelleri de çok kullandım.Sonra uzattım, şimdi de kıyamıyorum:)

3 Haziran 2009 16:25

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar