2009 Yazında Abiye Kıyafetlerle Uyumlu Ne Takılır?

5 Haziran 2009 Cuma

zumrut taki yuzuk kupe kolye 2zumrut taki yuzuk kupe kolye 1
2009 Yazında Abiye Kıyafetler ve Zümrüt Takılar

Bu sezon -Angelina Jolie sayesinde - abiye kıyafetlerle en çok tercih edilen mücevherler zümrüt ve zümrüt yeşilini andıran benzerleri olacak.

Zümrüt yeşili yüzükleri, kolye ve küpeleri siyah abiye kıyafetlerle kullanabileceğiniz gibi, sarı, mor, beyaz ve hatta lacivert abiye elbiselerle de kontrast oluşturabilirsiniz.safir yuzuk kupe kolye 1safir yuzuk kupe kolye 2
2009 Yazında Abiye Kıyafetler ve Safir Takılar

2009 yazı kesinlikle renkli taşların yazı olacak gibi duruyor. Safir bu sene abiye kıyafetlerle en çok tercih edilecek taşlardan biri.

Civit mavisi ve lacivert abiye gece elbiselerinin çoğunlukla tercih edileceği 2009 yaz düğünlerinde safir ve safir rengindeki küpeler, kolyeler ve yüzüklerle rahatlıkla tercih edebilirsiniz.yakut yuzuk kupe kolye
2009 Yazında Abiye Kıyafetler ve Yakut Takılar

Doğanın aşkı ve savaşı temsil eden en iddialı rengi kırmızı 2009 yaz düğünlerinde de Yakut takılarla karşımıza çıkacak gibi.

Yakut yüzük, küpe ve kolyeleri siyah, gri ve kırmızı düz renk gece elbiseleri ile rahatlıkla kullanabilir ve parlayan kırmızılarınızla gecenin yıldızı olabilirsiniz.pirlanta yuzuk kupe kolye 1pirlanta yuzuk kupe kolye 2
2009 Yazında Abiye Kıyafetler ve Pırlanta Takılar

Pırlanta zamansız zerafeti ile her sezonun baş tacı. Pırlanta 2009 yazında renkli taşlar yerine klasik olmayı tercih edecek bayanlar için ideal seçim olacaktır.

Her renk kıyafet ile uyum sağlayabilen pırlanta kolyeler ve küpelerle zerafetinizi ön plana çıkarırken dikkatleri de saç ve makyajınıza çekmiş olacaksınız.inci yuzuk kupe kolye
2009 Yazında Abiye Kıyafetler ve İnci Takılar

Her sezon olduğu bu sezonda da rahatlıkla kullanabileceğiniz takılardan bir diğeri de İnciler.

İnci takılarla her zaman klasik ve zamansız bir tarz yakalayabilirsiz. Sezonun en populer rengi olan pudra ve su mavisi elbiseler ile son derece uyumlu olabilecek inci takıları mücevher kutunuzda her daim bulundurabilirsiniz.


2009 yaz sezonunda özellikle renkli taşların ön planda olduğuna bir kere daha dikkat çekerken, hemen hemen tüm taşlarla birlikte beyaz altın kullanıldığına dikkat edelim ve bu yaz sarı altından uzak durmaya çalışalım.

Blog Widget by LinkWithin

2 comments

melis dedi ki...

Gönül isterdi ki hepsi benim olsun. İncik boncuk almaktansa para biriktirip değerli taşlardan almak çok daha mantıklı geliyor bana. Şimdilik anneminkilerle idare etmek yetiyor neyse ki=)

6 Haziran 2009 17:22
iconjane dedi ki...

kesinlikle katılıyorum hepsi ayrı güzel görünüyor ve insan hepsine sahip olmak istiyor. : )

8 Haziran 2009 09:28

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar