İspanyol Paça Pantolon Edinme Zamanı

19 Haziran 2009 Cuma

ispanyol paca vbd 2ispanyol paca vbd
unluler ispanyol paca 1
ispanyol paca kot modelleri
Skinny jeanler lale devrini tamamlayıp sahneyi yavaş yavaş ispanyol paça jean pantolonlara bırakıyor.

Düz ayakkabılar ile günlük olarak rahatlıkla kullanabileceğiniz ispanyol paça kot pantolonları, topuklu ayakkabılar ile geceye de taşıyabilirsiniz.

İspanyol paça pantolonların en büyük avantajı, altına giyeceğiniz yüksek platform topuklu ayakkabıları paçaların altında rahatlıkla gizleyebileceğinizden boyunuzu olduğundan daha uzun göstermesi olacaktır.

Özellikle Victoria Beckham'ın markası olan dVb'nin geniş ispanyol paça ve renkli jeanleri (ilk 4 resim) bu sezon için favorilerim arasında.

Eğer hala ispanyol paça pantolon edinmediyseniz, LTB'in beyaz ve ispanyol paça modellerine bir göz atın derim, böylelikle bir taşla iki kuş birden vurmuş olabilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin

8 comments

Jojee dedi ki...

ispanyol paçayı seviyor muyum sevmiyor muyum karar veremiyorum:)

19 Haziran 2009 11:35
melis dedi ki...

ben açıkçası ispanyol paçayı topuklularla daha çok seviyorum. (belki de boyum kısa olduğundandır=) ) ayrıca unutulmaması gereken nokta şu: topuklu da giyilse, topuksuz da mutlaka ayakkabının burnunun görünmesi gerekiyor paçalardan. Aksi takdirde sirk cambazına benzer görüntüler çıkabiliyor.

19 Haziran 2009 12:19
Stilcatcher dedi ki...

Vala benim zula da (dolapta) oldukça var ispanyollar.:)Benim tipime daha iyi gittiğinden genelde tercihlerim hep üstü dar aşağısı bol pantolonlar, jeanlar olur.Dar da güzel oluyor ama bol paçayı daha çok seviyorum galiba:)

19 Haziran 2009 12:28
iconjane dedi ki...

İspanyol paçayı ben oldum olası sevmişimdir. özellikle bu 70'lerden kalma kocaman paçaları.

Ancak bence kesinlikle paçalar uzun olmalı, önden ayakkabı görünecek diye arkalardan topuklar görünecek kadar kısa oldu mu çok fena görünüyor bence.

19 Haziran 2009 14:32
Stilcatcher dedi ki...

Bence de uzun olmalı paçalar.Benim çok sevdiğim JLO bi jeanim var, ispanyol paça.Jeanin kesimi müthiş.Paçaları uzun olduğunu düşünüyordum, gittim biraz kısaltmaya,amca da sağolsun baya kısaltmış.Şimdi anca düz ayakkabılarla giyebiliyorum:)Haifi topuklu da olsa kötü duruyor.

19 Haziran 2009 18:33
melis dedi ki...

sanırım demek istediğim yanlış anlaşılmış, paçaların kısa olması gerektiğini söylemedim. Ancak yerden 1 cm kadar yüksek olmalarında fayda olduğunu belirttim.

22 Haziran 2009 16:47
iconjane dedi ki...

meliscim evet ben yanlış anlamışım seni şimdi oldu ama.
bence de paçaların yerleri süpürmemesinde fayda var. aradaki dengeyi bulmak da zor iş ama iyi bir terzi ile gayet güzel hallolabilir: )

22 Haziran 2009 16:49
Adsız dedi ki...

benım tarabyada butigim var sizin görselleri cok beğendım sizinle iletişime geçmek isterim

5 Mayıs 2012 19:54

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar