İki Yüzlü Olmak Başarıdır

18 Haziran 2009 Perşembe

megan fox makyajheidi klum makyajkim kardashian makyajrihanna makyajalexis bledel makyaj

"İki yüzlü olmak" söz konusu makyaj olduğunda gerçekten başarıdır.

Günümüzde bir çok kadın genelde tek bir makyaj stilini benimseyip sürekli onu uygulamayı tercih etmektedir. Oysa "yüzünüze yakışan sadece bir tek makyajı stili vardır" yangılsına düşmezseniz kullanabileceğiniz bir çok değişik makyaj stili bulabilirsiniz.

Elbette herkesin yüzünde ön plana çıkarmayı tercih ettiği belirli bir nokta olacaktır. Bazı yüzlerde gözleri, bazı yüzlerde dudakları vurgulamak daha uygun olabilir ancak bu durum da bile sizin değişiklik yapabilme alanınızı daraltmaz.

Megan Fox gibi tüm hatları güzel olan yüzler ön plana çıkarmak istediği bölgeye göre bazen dudakları bazen gözleri vurgulayacak şekilde değişik makyajlar tercih ederken, Kim Kardashian gibi sürekli gözlerini vurgulamak isteyen bayanlar değişikliği kullandıkları renklerle yapabilirler.

Heidi Klum, Rihanna ve Alexis Bledel de değişik makyaj stilleri kullanarak bambaşka kadınlar gibi görünmeyi başaran isimlerden.

Blog Widget by LinkWithin

4 comments

Tugba dedi ki...

Rihanna'dan o kadar sıkıldım ki yaptığı hiçbir değişiklik gözümde değil... Evlense, evinin kadını, çocuklarının anası olsa.. Müzik ve magazinden uzak dursa ne hoş olur :)

18 Haziran 2009 17:17
Unknown dedi ki...

megan fox un makyajsız hali bile makyajlı gibi..grrr bu kadına kıskançlıktan yakında kıl olmaya başlayabilirim :)

19 Haziran 2009 00:11

çok güzel resimler :))

19 Haziran 2009 01:09
iconjane dedi ki...

bence Rihanna'nın yüzü muhteşem ama kadın kendini çirkinleştirdikçe çirkinleştiriyor.

19 Haziran 2009 10:31

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar