Her Kadının Dolabında Olması Gereken 5 Sütyen Modeli

7 Haziran 2009 Pazar

dikissiz sutyen
Dikişsiz Sütyen


Kıyafetinizin içinden belli olan sütyenler son derece kötü bir görüntü yaratabilir. Dikişsiz süytenler üzerinize oturan dar bluz ve elbiseler içinde görünmeyeceğinden ideal olacaktır. Ancak bu tür sütyenlerde kurdele veya dantel detayları olmamasına dikkat etmekte fayda var.straplez sutyen
Straplez (Askısız) Sütyen


Straplez sütyenler korse tarzı bluz ve elbiseler için ideal seçim olacaklardır. Ancak bu tür sütyenlerin elastik olması ve güçlü destek sağlaması önemlidir. Kullandığınız sütyenin kaliteli olmasının, giydiğiniz elbisenin üzerinizde güzel durmasındaki önemli etkenlerden biri olduğunu da unutmamak gerekir.derin v sutyen
Derin V Sütyen

Bu tür derin V sütyenler, ince birleşim noktası ve açılı göğüs kısımları ile derin V göğüs dekoltesi olan elbise ve bluzlar için üretilmiştir.spor sutyen
Spor Sütyen

Spor sütyenler, güçlü fiziksel aktiviteler sırasında size olabildiğince destek verecek şekilde tasarlanmışlardır ve spor yaparken bu tarz sütyenleri kullanmak rahatlığınız için de faydalı olacaktır.seksi sutyen
Seksi Sütyen

Bu tür sütyenler genellikle dantelli ve balen kısmında yükseltici(push up) özelliğe sahip olup, bu özellikleri ile size dramatik bir hava verirken göğüslerinizi daha büyük gösterecektir.

Seksi sütyenler minik detaylar ile bir sanat eserine bile dönüştürülebilir ancak genellikle üzerlerinde hiçbirşey olmadığı zaman en iyi göründükleri zamandır, dar elbise ve bluzların içinde belli olacaklarından bu kıyafetlerle kesinlikle tercih edilmemelilerdir.Her kadının dolabında bulunması gereken bu 5 sütyenden edinmekte fayda. Unutmayın ki kusursuz görünmek için doğru kıyafetlerle doğru sütyen seçimi yapabilme yeteneği son derece önemli ve gereklidir.

Blog Widget by LinkWithin

6 comments

Unknown dedi ki...

bide çoğu kadının hayatında mutlaka bir ara varolan sıfır estetik iğrenç görünümlü ama zorunlu hamiş sütyenleri var..hayır bu aralar ilgi alanımda napayim başlığında ilk aklıma gelen o oldu :)) off off seksi hatunluk günlerimi özledim yaw :))

8 Haziran 2009 00:40
melis dedi ki...

Hiçbir zaman spor sütyenim olmadı ve olmayacağını da düşünüyorum. Dolgulu ama push-upsız pamuklu sütyenler spor yaparken yeterli rahatlığı sağlıyor neyse ki=)Duyan da beni ağır fiziksel aktiviteler yapıyorum zannedecek!

8 Haziran 2009 02:16
iconjane dedi ki...

Pelincim, hamilelik gelir geçer güzel kızın sana yeter diyorum. : ) Hem sonra eski haline döndüğünde çocuklu ve seksi bir kadın olarak yoluna devam edebilirsin de. : )))

Sevgili Melis, spor sütyeni ben de estetik bulmuyorum tabi ama söz konusu atlayıp zıplamak ve ter içinde kalmak olunca spor sütyenlerin gayet yararlı olduğu düşüncesindeyim. : )

8 Haziran 2009 09:26
Serap dedi ki...

Askısız ten rengi en kullanışlı model bence.

8 Haziran 2009 12:44

bunlara birtanede şeffaf eklense iyi olurmuş

13 Mart 2011 00:54
Moda dedi ki...

Herikalar. Kesinlikle katılıyorum..

30 Mayıs 2011 22:08

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar