Şimdi Çizgili Giyinme Zamanı

3 Ağustos 2009 Pazartesi

cizgili bluz elbise 1cizgili bluz elbise 2cizgili bluz elbise 3

Tatil sebebi ile uzun zamandır uzak kaldığım bloguma çizgili kiyafetlerle geri dönüş yapmaya karar verdim.

Alaçatı'da geçen harika bir tatil boyunca karşıma çıkan onca çizgili kıyafetten esinlenerek sizlere bir potpori hazırladım.

Bikiniden elbiseye, şorttan gömleğe bu yaz bir çok kategoride karşımıza çizgili parçalardan edinmek için halen geç kalmış sayılmazsınız.

Resimler urbanoutfitters.com

Blog Widget by LinkWithin

2 comments

Adsız dedi ki...

blog yazıyorum diyorsun iyi güzel de her yazın 3-5 paragraftan ibaret, 10 cümleyi geçmiyor, paso resimlerle doldurma var. söyleyecek birşeylerin gerçekten varsa daha uzun yazsana, kendi yorumunu katsana, resim koplayıp yapıştırmaktan fazlasını yani diyorum.. bu yazdıkların zaten heryerde var.

5 Ağustos 2009 13:18
iconjane dedi ki...

Sevgili Adsız,

ben kendi adıma uzun uzun yazıları okumaktan çok resimlere bakmayı seven biriyim.
kendi hoşuma giden şeyleri koyup kafama eseni yazıyorum.

Burada ticari kaygı güden bir dergi çıkarmadığımdan, işlenen konuların hiçbir yerde olmamış olması gibi bir kaygım da yok. O gün dikkatimi çeken ne varsa post onunla ilgili oluyor.

Kimi bloglarda hiç yazı olmadan sadece resimler olurken, kimisinde de neredeyse hiç resim olmadan sadece yazı olabiliyor.

İzleyiciler de kendi tarzlarına hitap eden blogları takip ediyorlar.

Yani "blog yazıyorum diyorsun ama az yazı yazıyorsun" tarzı yaklaşımın bu noktada benim blogumun sana hitap etmediğinin, senin bloglardan beklentinin daha farklı olduğunun göstergesi oluyor.

Ancak bloglar kişisel alanlar olduğundan "blog dediğin şöyle olur böyle olur" diye belirli bir formata sıkıştırılamaz bence. Kim ne isterse o konuyu hem de kendi istediği şekilde yazmakta, sunmakta özgür.

Burada iş biraz izleyiciye düşüyor bence, kendine hitap edeni bulup ona sadık kalmak konusunda.

Yine de ilgin ve yorumun için teşekkür ediyorum.

Sevgiler,
Ferhan

7 Ağustos 2009 11:40

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar