Gap "1969 Premium Jeans" Modellerini Tanıttı

21 Ağustos 2009 Cuma

otantaik gap jean Gap bu sonbaharda satışa sunulacak 1969 Premium Jeans adlı yepyeni jean koleksiyonunu mini bir parti ile tanıttı ve ben de yeni jean modellerini deneyip kendimi mankenlerle kıyaslamaktan alı koyamadım... Taktir edersiniz ki kendimi Freja Beha veya Carmen ile kıyaslanmamak için Authentic erkek modeli ile poz vermeyi tercih ettim. Sizce hangimiz daha otantik?

Şaka bir yana Gap'in yeni jean modelleri son derece başarılı olmuş. 18 Ağustos akşamı iş çıkışı uğradığım tanıtımda hem eğlenceli Gap ekibi ile zaman geçirme hem de Gap'in yeni jean modellerini gerçek insanların üzerinde görme fırsatı buldum...


Deneyen herkesin üzerinde güzel durmayı başaran 1969 Premium Jean modelleri aynı zamanda bizlere modellik yapan herkesin istisnasız olarak "inanılmaz rahat" demesini de sağladığı için bol bol artı puan almayı başardı.

Gap’in baş tasarımcısı Patrick Robinson'ın "Jean kişiye özel olmalıdır, diğer giysilerden en büyük farkı ise tek bir jean modelinin her vucüt kesimine ve tarza uymuyor olmasıdır. Yeni jean koleksiyonumuzu yaratırken bireyseliği göz önünde bulundurarak, her tarza, her vucüt yapısına uyacak çeşitli jean modelleri oluşturmaya çalıştık" diye özetlediği 1969 Premium Jeans koleksiyonunda bayanlar için 5 erkekler için 6 yeni model bulunuyor.

Benden söylemesi, 24 Ağustos'tan itibaren Gap mağazalarında bulabileceğimiz 1969 Premium Jeans modellerini denemeden jean almayı aklınızdan bile geçirmeyin....

gap jean modelleri 1
gap jean modelleri 2
gap jean modelleri 3
gap jean modelleri 4

Blog Widget by LinkWithin

0 comments

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar