Twilight'ın Bella'sı Kristen Stewart'ın Saçları Ne Renk Olmalı?

24 Ekim 2009 Cumartesi

kristen stewart sari
kristen stewart kizil
kristen stewart
kristen stewart esmer
Yazılarımı takip edenler Kristen Stewart'ı oldukça sıradan bulduğumu bilirler. Twilight'da oynadığı Bella karakteri sayesinde tüm dünya gençliğinin ilahlı haline gelen Kristen, bence sıradan bir Amerikalı genç kızdan farklı değil.

Oynadığı bir çok filmde farklı karakterlere bürünen Kristen Stewart rol icabı saçlarını da sık sık değiştirmek durumunda kalıyor. Sarışın, kızıl, kumral ve hatta esmer olarak karşımıza çıkan Kristen'e bence en çok doğal hali olan kumral saçlar yakışıyor.

Blog Widget by LinkWithin

21 comments

Unknown dedi ki...

sarı da çok güzel olmuşş

25 Ekim 2009 01:58
berrkk dedi ki...

Sarışın hali çok güzel olmuş.

8 Aralık 2009 17:27
Adsız dedi ki...

ikoncan mısın necisen herneysen.kristen sevgilini elinden mi aldı naptı anlamdım çok saldırıyorsun kıza.kıskançlık bu sendeki aş bunlarıı aşş.ikoncan mışşş böyle özenti site açmayı biliyon kenini aşmayı da bilceksin kapişş canım.ikoncan mışş pöfff!

22 Aralık 2009 15:46
Adsız dedi ki...

sen bu kızın tırnağı olmazsın be baksana anca yerinde sayıyosun.düşünerek yazılar yaz.öyle baştan sallama ıvır zıvır yazılar yazma özenti geri

22 Aralık 2009 15:47
Adsız dedi ki...

Bence her hali çok salak.

4 Ocak 2010 02:15
vintage peony dedi ki...

aaa kim bu şapşallar böyle???
yayınlamasana bu tip yorumları yazanları
ikonjanem

4 Ocak 2010 17:38
Adsız dedi ki...

hahaha komedi misin ya :D:D senin o yağlı saçlı dediğin kızı bu kadar kıskanışının sebebi en bakımlı halinin bile bu kadar güzel olmayışı olabilir mi? ilahi ikonjan :D

26 Ocak 2010 23:28
Adsız dedi ki...

İkonjanemsin ne haltsn Yaa Allah'ım senin kadar kıskanç bi insan görmedim yaa.Tamam sevmiyosun Kristenı anladık da harbiden ne bu laflar böyle.Hadi gerçek olsa neyse de sırf sevmiyosun diye yalanları atıp savurma ortama.Gayette güzel bi kız fiziği gözleri tarzı vs..Ama senin o resmin altına yazdıkların açıkça saçmaladığını gösteriyo.Resmin altına direk olarak "Kristenı Kıskanıyorum" yazsaydın hepimiz anlardık zaten ;) Ayrıca sade Amerikalı kız gibi demişsin ya. şöhret olduğu anda bi yerleri kalkanlar gibi değil, dudaklarını büzp şımarık şımarık pozlar vermiyo..Bu da onun farkı. ;)

31 Ocak 2010 00:58
Adsız dedi ki...

herkes çok komiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik

4 Mart 2010 12:43
Adsız dedi ki...

bella çok güzelsin.öyle güzelsinki her saç rengi ve giydiğin her şey yakışıyor.büyüyünce senin gibi güzel olmak istiyorum.ayrıca bence edward çok karizmatik bi tip.dünyada edward gibisini bulamazsın.

18 Mart 2010 15:37
Adsız dedi ki...

bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeellllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

18 Mart 2010 15:39
Adsız dedi ki...

senin her haline bayılıyorum.seni ben ve herkes çok çekici buluyordur bundan eminim senin oynadıgın her dizi ve filmi izlemek isterdim ve elimden geldigince izliyorum da zaten sarı çok yakışmış tatlı twety.sana partnerinide yakıştırmışlar cicim yani çok uymuşşunuz edward ile

18 Mart 2010 15:53
oya dedi ki...

acaba iyi misiniz?ilk sorum bu sanırım
insanlar neden bu kadar kinci ve karamsar..yorumlar beni şaşırttı gerçekten
Bu konu hakkındaki fikrim ise..
ilk önce şunu anlamamız gerek bu iconjanenin sitesidir ve istediğine istediğini söyler bu kimseyi asla ilgilendirmez birni sevmezse söler severse paylaşır bu onu ilgilendirir ve ben katılmasamda görüşlerini okumayı çektiği fotoraflara bakmayı çok seviyorum.
vee..Kristen
ben bu kzı gerçekten çok beğeniyorum ama şunu anlamak gerek ki gerçekten çok havalı ve doğal olmak için büyük çaba içinde ama bu onu bayağı yapabiliyor..

25 Nisan 2010 21:43
Adsız dedi ki...

peh!! kristen... evet yağlı saçlı olabilir bazen çirkin giyiniyor olabilir ama gerektiğinde dikkatleri üzerine çekip çok güzel bir bayan da olabiliyor bunu unutmayın!!... bi de siz admin yalakaları adam gibi fikrinizi söyleyin de komik olmayın!! bu da onun farkı diyen , özenti geri diye yorumunu bitiren ve kendini aşma konusuna değinen arkadaşlarım SÜPERSİNİZ!!!!! daha çok takmayın derim ben böyle salak polemiklere gerek yok sizler gerçekçi insanlarsınız ;)

5 Haziran 2010 18:42
Adsız dedi ki...

yha sizene herkesin düşncesi farklı işniz gücünz yok elalemi eleştiriyosnz .ss

28 Eylül 2010 15:45
Adsız dedi ki...

gerizekalı ergen sürüsünün zeka küpü yorumları...

19 Mart 2011 05:30
Adsız dedi ki...

Bence en çok doğal saç rengi olan kumral saç yakışıyor. Kristen'da zaten en çok doğal saçını seviyormuş.

19 Temmuz 2011 02:01
Adsız dedi ki...

Herkesin kendi fikri olduğunu söyleyip, karışmamamız gerektiğini söyleyen arkadaşlar, Bu da bizim fikrimiz o zaman, n'olcak şimdi? Evet herkezin fikir özgürliği var, ama birilerini rahatsız edene kadar. İconjane misin nesin, sana hakaret etmek istemiyorum, tek söylediğim şey: KOMİK OLMA. Tabiki en kötü resimlerini bulup koyarsan çirkinkeşmiş gibi gözükür. Gerçekleri çarptırma.

25 Aralık 2011 19:36
Adsız dedi ki...

oha ama oya
kristen hayatında göreceğin en doğal insan
sırf ünlü diye insanlara yapışkan kibarlık yapmıyor
normal insanların bazen yaptığı gibi küfürde ediyor
çokta güzel bir kız

3 Şubat 2012 01:41
Adsız dedi ki...

kris in yüzünü trendy dergisinin kapağında gördüm.öyle bakıyordu ki sanki biz onu seviyoruz diye kölesiyiz.doğrusu k-stew i twilight yüzünden sevdim.o çakma sarışın ya da kızıl,(daha saçını hangi renge boyayacağını bilmiyor bu kız ne ya)yeşil lensi nasıl sevdiğimi bilmiyorum.ben kris in ne antisiyim ne de teamı!hemen yorum bombardımanına başlamayın!bunlar gerçekler!robert ı kaptı diye hava atmasın!birgün birisi rob u kapar gider dımdızlak kalır!robert ımı etkisine nasıl etkisine almış ya!

30 Mart 2012 21:43
Adsız dedi ki...

yani inanınki ben bellaya aşığım bide bana benzetiklerinden sonra dahada aşık oldum yemin billah

31 Temmuz 2012 18:45

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar