Kristen Stewart'ın Stili Nasıl Bozuldu?

6 Ekim 2009 Salı

kristen steward stili 1kristen steward stili 2

kristen stewart stil 3kristen stewart stil 4
kristen stewart stil 5

Kristen Stewart hakkında ilk postumu yazınca "bu kız hep mi böyle pis idi yoksa sonradan mı oldu?" sorusu aklıma takıldı.

Açtım baktım resimlerine, ve zavallı Kristen Stewart'ın değişimini gözlerimle gördüm.

Kızcağız eskiden masumiyet timsali, temiz pak bir çocukmuş. Yıllar içinde ne oldu ise o masum çocuk gidip, şöhretin ağırlığı altında ezilen bir genç kadın gelmiş yerine.

Son yıllarda genç yaşta üne kavuşmayı kaldıramayan isimlerinde başında gelen Lindsay Lohan, Kristen Stewart'ın hal ve gidişatı ile "kendini bitirme" konusundaki esaslı bir rakip bulmuş gibi görünüyor.

Blog Widget by LinkWithin

34 comments

ezgi dedi ki...

ammaaan o son nokta fotoğrafı nedir öyle :O Cidden şöhretin altında ezilmiş un ufak olmuş gözaltlarına ve stiline bakılırsa pek de iyi bi yolda ilerlemiyomuş gibi...

6 Ekim 2009 19:53
ozlemiko dedi ki...

yeni filmi icin boyle, gercek hali degil yani. Filmin adi The Runaways. Kristen'da bir rock grubunun lead singer'ini canlandiriyor. justjared.com'a bakabilirsiniz: http://justjared.buzznet.com/2009/06/16/kristen-stewart-jets-off-with-joan-jett/

6 Ekim 2009 21:47

ya o runaways diye bir film çekiyor, orda joan jett i canlandırdıgı için öyle kesti saçlarını, bence bu stil tamamen o film ile alakalı. yoksa torenlerde giydigi elbiseleri begeniyorum <3

8 Ekim 2009 13:03
Adsız dedi ki...

bu resimlere bakıp zavallı fikrinin nereden çıkartıldığını anlayamadım. insanların değişen saç şekilleri ve kıyafetlerine göre bu tür yorumlar yapılması, ahlanıp vahlanılması kısıtlanmış bakış açılarının açık bir göstergesidir.Kristen Stewart hayranı falan değilim ancak hele de masumiyetin buna bağlanması çok daha gülünç ve acınası. illa ahlanıp vahlanacaksak değişen dış görünüşlere göre düşünmeden yaptığımız yorumlar bunun için birebir.

7 Kasım 2009 00:42
Tuqce dedi ki...

Tüm bu yazının saçma oLduğunu düşünüyorum. Kristen Stewart hayranı olduğum için felan değil en sevmediğim bi ünlüye bile böyle deseler yine saçma derdim.Bu tür yazılarla kendinizi alçaltmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz.İnsanların dış görünüşleri ile ilgili dalga geçen bir tavırla yazılan bir yazı gibi geldi bana.Umarım bu şekilde yazmamışsınızdır.Hepsi kendi yorumumdur sadece benim fikirlerimdir karşı düşünceler de oLabilir.(Kristen stewart fanı değilim)

20 Kasım 2009 10:04
Adsız dedi ki...

tuqçeye katılıyor ve bu yazının saçma olduğunu düşünüyorum bn kristen stewartı başından beri takip ediyorum ve oyunculuğunu çok beğeniyorumm.Doğal ve çok güzel bir kız .Bu yazılaraı yazanında kris. le ne alıp veremediği var anlamadım.Kız sanki sizin için stilini değiştiriyor.Sizene ki istediğini yapar demek ki kendini böyle beğeniyor aynı şekilde başka bir ünlüye bu yazının aynısı yazılsaydı yine aynı şeyleri yazardımm...(KRİSTEN STEWART FANIYIM)

24 Kasım 2009 18:29
iconjane dedi ki...

Sevgili Arkadaşlar,
anlıyorum seviyorsunuz Kristen'i, gayet hakkınızdır.
Ben sevmiyorum, beğenmiyorum, neden beğenildiğini de anlamıyorum.. Anlayış gösterirseniz bu da benim hakkımdır.

Kristen hakkında çok güzel övgüler yazanlar vardır saygı duyarım ama benim de fikrimi yazmak hakkımdır diye düşünüyorum.

hepinize sevgilerimi yolluyorum

24 Kasım 2009 18:40
Adsız dedi ki...

ben onunla ilgili bi karara varamadım henüz bazen çok beğeniyorum bazen hiç beğenmiyorum ve bunun kesinlikle üst başla alakası var.. ama masumiyeti için bişe diyemem kim doğru düzgün tanıyor ki onu hem..

24 Kasım 2009 21:04
suri cruise :P dedi ki...

Iconjane'cim ne guzel dedin valla..hadi artik let's move on yani! Baska yazilara yorum yapalim birazda..ne guzel yeni postlar var hem.

24 Kasım 2009 22:58
TwİliGhtKOliKkK dedi ki...

Bence ilk hali dha gusel olablir ama bu onun TARZIIII..Sende buna saygı duy ve eleştri yapma bence...

5 Aralık 2009 17:57
Adsız dedi ki...

ikoncan mısın necisen herneysen.kristen sevgilini elinden mi aldı naptı anlamdım çok saldırıyorsun kıza.kıskançlık bu sendeki aş bunlarıı aşş.ikoncan mışşş böyle özenti site açmayı biliyon kenini aşmayı da bilceksin kapişş canım.ikoncan mışş pöfff!
GERİZEKALI SİTE SAHİBİ KENDİ ÇOK MATAH BİŞE YA KİMSEYİ BEĞENMİYOR YAZIK O DA KENDİNİ BÖYLE AVUTUYOR HERALDE BEN GÜZELİM HAVALARINDA :d:d:d

22 Aralık 2009 17:13
summer dedi ki...

ya ne kadar komiksinizz:):) beğenmek gibi beğenmemekte normal bi durum.. asıl sen bunu kapiş canımmm:) ve gerçekten rezill bi hali var insan aynaya bakar biraz belli bi kitleye hitap eden biri sonuçta..

24 Aralık 2009 20:15
Adsız dedi ki...

çokk güzel kısss amaa kendi güzelliğini kendi mahfediyor benceee...

25 Aralık 2009 15:16
Adsız dedi ki...

Kızın film için yaptığı değişiklikleri tarzı olarak yorumluyorsunuz. The Runaways deki rolu gereği bu şekilde kız.

:)

her haliyle super bi kız... bu şekil çirkin bir saç şekliyle bile...

site sahibi için çok üzücü acaba bi uzmana mı görünse...

28 Ocak 2010 12:28
Adsız dedi ki...

bencede rol için bu kılığa büründü..yoksa gayet doğal bir güzelliği var..ne yani diyer hollywood yıldızları gibi bi kilo boya ve sanki elbisenn bi tarafı unutulmuş gibi giyinmelerimi şık sizin için..yağlı saç,spor giyim tarzı..çok çok doğal..yağlı saçmışşş (sanki senin saçın hiç yağlanmıyoo) :)))

18 Şubat 2010 09:46
aslı dedi ki...

bnce çk güzel bir kızdı sonradan böyle oldu.rollerden etkileniyo da olabilir?. neden se yağlı saçlı pis olmak bütün (özellikle kız)oyuncuların zeklerinden biridir!!:(

19 Şubat 2010 23:18
Adsız dedi ki...

kristeni sevmemekten çok sen de bir ezme güdüsü sezdim ben. madem bir şey yazıyorsun biraz araştır kardeşim. kristen film çekiyor o yüzden saçlarını rolüne uygun olarak kestirdi. kaldıki bu saç modeline bakarak 'şöhretin ağırlığı altında ezilen bir genç kadın' nitelemesini yapmak çok yanlış. lutfen dikkat edelim.

20 Mart 2010 23:26
Adsız dedi ki...
miray dedi ki...

insanların hepsi tektir.her insan sevile bilir.aşkın önüne engel yoktur.
.

1 Nisan 2010 15:34
Unknown dedi ki...

Güzel kız ama yeteneksiz.Ortalıkta sürekli sarhoş ve tuhaf tikleri varmış gibi konuşmayı,dolaşmayı ve bakmayı alışkanlık haline getirdiği için,oyunculuğu da aynı şekilde.İnsan uzun süre izlediğinde beyninde hasar olduğunu düşünüyor.Her rolü aynı tarzda oynuyor,sanki her filminde,oynadığı karakteri değilde kristen stewart ın farklı hallerini izliyoruz.''Hiçbirşeyi takmıyorum,rahatım ve biraz da serseriyim ben''edası insanı boğuyor.Kısacası Hollywood'un pohpohladığı kötü ve yeteneksiz oyunculardan biri.[Robert Pattinson herhalde,onun bu haline aşık olmuş olsa gerek!!:))]

12 Nisan 2010 17:56
Adsız dedi ki...

Özgür düşünce sistemine saygılıyım.
Nitekim sitelere "tık"ları arttırmak için içten içe onların yerinde olabilmek için can attığınız, hiç tanımadığınız(ve tanıyamayacağız,üzgünüm dürüst oluyoruz) oyuncuların kendilerini rollerine adapte etmiş vaziyetteki dönem filmi fotograflarından insanların masumiyetini yargılamanız gerçekten rahatsız edici. Site senin istediğini yap kardeşim ama bu seni daha popüler yapmıyor ya da sınıf atlamanı sağlamayacak. Meclisten dışarı.

18 Nisan 2010 15:49
Adsız dedi ki...

Öncelikle diyeyim Kristen hayranı değilim. Saçma bir '' Ön yargı '' diyeyim buna. Çünkü hatun bence gayet iyi taşıyor şöhreti. Abartıdan uzak, sade bir şekilde. Abarttığınız kadar kötü giyinmiyor. Bence bu sade halleri ona zor elde edilir bi' hava katıyor.

14 Ocak 2011 19:50
Adsız dedi ki...

the thing is, she's sexy as hell, if i was a bi, i would be crazy for her:) and she has a lot of energy, enthisuasm yet shes so beautiful! she's got what it takes! i love her! shes not hysterical or something. she s just too expressive and natural. her hair changes of course, she's groving up, experiencing life. she's not a junior hi anymore, so grow up.. its about living your new role, and feeling it, ok?

20 Nisan 2011 09:24
Adsız dedi ki...

bence kişilerin kendine has tarzı kimseyi ilgilendirmez.Ben kristen'ı twiligh'te tanıdım ve çok beğeniyorum. ben onun oyunculuğunu begeniyorum ,tarzı beni hiç ilgilendirmez.sonuçta babamın kızı değil.böyle küçümser tarzda yapılan yorumlar da hiç hoş değil. Bana katılan varsa yorum atmasını çok isterim.

19 Haziran 2011 16:25
Adsız dedi ki...

Bence Kristen oldukça güzel ve başarılı bir kız. Ben beğeniyorum ama şimdi söylüyeceklerimle bunun alakası yok. Kristen'in bu saç değişimleri sadece fimleriyle alakalı. İşini en doğru,güzel şekilde yapabilmek için o role tamamen bürünüyor.Mesela son nokta dediğiniz fotoğraftada Runawaysdeki Joan Jett'e benzemek için saçını öyle kestirip siyaha boyatmıştı. Ve çok benzemişti ve bu yüzden de olumlu eleştiriler almıştı. Zaten kristen için de bu yeterli yani onun için işi,güzel görünmekten daha önemli.Yani sonuçta onun işi güzel görünmek değil,oyunculuğunu en başarılı şekilde yapmak.Bunu anlamamız lazım.Ama bu güzel değil demekte değil özel gecelerde bence gayette hoş gözüküyor,özen gösteriyor.Buraya koyulan fotoğraflar günlük hayattan. Yüzünde hiç makyaj yok,rahat kıyafetler giymiş doğal olarak.Belki setten çıktı yorgun.Günlük hayatta özel gecelerde giydiği gibi kıyafetler giymesine,makyaj yapmasına gerek yok, o kadar özen göstermesine gerek yok.İnsan rahat olmak ister o da zaten rahatına düşkün biri o yüzden böyle giyinmiş.Pis,kendini bitirme çabası var gibi tabirlerin kullanılması çok yalnış. Ayrıca bence bu şöhretiyle de çok iyi başa çıkıyor.Çok doğal.Kristen sevmiyor,beğenmiyor olabilirsiniz ama bunu böyle cümleler kurarak , onu kötüleyerek bir şey kazanamazsınız.Ayrıca masumiyetinin gitmiş olmasını da biz bilemeyiz.Dış görünüş ile hiç ilgisi olmayan şeyler bunlar.

19 Temmuz 2011 01:56
Adsız dedi ki...

çok ilginç :) hatun oyuncu ve tabikide değişiyor son resimde ki imajıda yine ünlü bir rock yıldızını canlandırdığı filme ait .
bir insan bir ton makyaj ve moda dergisinden fırlamış kıyafetlerle sokakta gezmiyor diye pis mi oluyor :D burası türkiye siz hala siyah saçlarınıza sarı röfleler yapıp , kısa boyunuzu gizlemek için yüksek topuklarla parklarda dolaşın :D makyajıda unutmamak lazım özellikle bolca far :D

15 Eylül 2011 05:10
Adsız dedi ki...

bence gayet güzel biri ve onu gerçekten beğeniyorum oyunculuğunuda beğeniyorum fakat söylemeden geçemeyeceğim birşey var ki oda şu oynadığı hemen hemen tüm filmlerdeki mimikleri hareketleri aynı ve oynadığı roller birbirine çok benziyor ve buda onun gerçekten iyi bir oyuncumu yoksa hep kendi karakterinimi rollernde canlandırıyor sorusunu getiriyor bence

13 Ekim 2011 17:48
Adsız dedi ki...

bende hiç sevmiyorum ve oyunculuğu berbat ama o son nokta fotoğrafına bir açıklık getirmek isterim o son filmi "the runaways " filminde canlandırdığı joan jett karakterinden dolayı yapılmış bir şey gerçek hali değil rockçı joan jett i canlandırıyor filmde.

2 Ocak 2012 16:32
Adsız dedi ki...

Kristen STEWART sıradaki oyunu için öyle oldu . Kristen çok güzel (her haliyle) kim ne derse desin ben onu çok seviyorum ... onun hakkında kötü şeyler yazarsanız karşınızda beni bulursunuz (sonrasını söylemek istemiyorum ama gerçekten hayatınız acı bir sonla bitebilir.)

19 Haziran 2012 09:52
Adsız dedi ki...

sen sadece baslakalarının begenilmesini cekemeyen kıskanc,asagalık kompleksli bir kızsın cok fazla dicek bir sey yok bu konuda görünen köy klavuz istemiyor sana tavsiyem baskalarını bos bos elestirecegine kendine ceki düzen ver

28 Temmuz 2012 05:14
Adsız dedi ki...

kristen stewartı bende seviyordum ama robert pattinsonu 41 yaşında evli ve 2çocuklu biriyle aldattı. oyunculuğu ne kadar iyi olursa olsun kişiliği felaket diyebilirim. 26yaşındaki robert pattinsonu 41 yaşında biriyle aldattı... robert pattinson için ne büyük bir utanç. böyle insanları hiç sevmiyorum keşke bella karakterini çok daha iyi biri oynasaydı artık alackaranlıktan bile soğudum kristen sağolsun...

1 Ağustos 2012 13:12
Adsız dedi ki...

size bir şey söyleyeyim mi?KRİSTEN STEWART hakkında kötü laflar eden birisi onu çekemiyor anlamına gelir.Yaaa bir insaff yaa bir düşünün yağlı saçlar nee demek o kadar ünlü bir insan saçını yağlı bırakır mı sizce işte bu yüzden kıskanıyosunuz ve çekemiyosunuz hadi başka bişey için eleştirseniz neyse derim de...çok saçmaa bir konuyu ele almışsınız onu bıraktım güzel bakımlı bir oyuncu saçını asla yağlı bırakmaz.siz kötülüyorsunuz onu.SİZ İLK ÖNCE KENDİ TARZINIZA,SAÇINIZA BAKIN...

29 Aralık 2012 20:57
Adsız dedi ki...

kristen a laf söyleyenler çekemeyenlerdir ....
once bi dönüpde aynaya baksınlar....

8 Şubat 2013 22:56
Adsız dedi ki...

Çok zekice bir şey bu ya,olum ben kristen in çokta fanı değilim ama allah aşkına bu yazıyı yazan kişi biri kristeni gelip övmüş sanki o kişiye garezi varken açmış ona gıcık olsun diye geldi bana...Joan Jett'i canlandırıyor.Son Nokta'da

4 Ağustos 2013 14:14

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar