Rachel Bilson ve Kız Kardesleri Alışverişte

8 Ekim 2009 Perşembe

rachel bilson ve kiz kardesleri

Yazılarımı takip edenler Hollywood'da sevdiğim isimlerden birinin de Rachel Bilson olduğunu iyi bilirler. Rachel Bilson "Esmer Stil İkonları" listemte de üst sıralarda yer alır.

Rachel'ın vücut tipine uygun olarak seçtiği skinny jean ve çizme kombinasyonları da her zaman başarılı gelmiştir bana. Zincir saplı çantası ve doğal görünümlü saçları yine harika göründüğünü kabul etmek gerekli.

Kız kardeşleri ile market alışverişi yaparken bile güzel görünmeyi başarabilen Rachel Bilson'ı ekranlarda daha fazla görsek diye düşünmeden de edemiyorum.

Blog Widget by LinkWithin

1 comment

Adsız dedi ki...

bu kız gerçekten çok güzel bazıları makajla güzel olr ya hani rachel ise makyajsızda güzel :) adam brody çok sewmeme rağman kıskançlık yapmam gerekirdi ama çok yakıştırıordum ikisini gerçekten çok tatlılardı ikisi hatta okuldan sewdiğim çocuk adam brody e benziyordu ama sewgilisi çok çirkindi her defasında arkadaşlarla sevdiğim çocuğun racheli ben olmalıyım diye söylerdik ( birascık rachele benziyorumda ondan) :D nese sonuç olarak ne rachel adam la kavuştu nede ben çakma adm brody mle :D

26 Kasım 2009 16:59

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar