Robert Pattinson Stili - Kirli Eski ve Yağlı

10 Ekim 2009 Cumartesi

robert pattinson 4
robert pattinson stili 1
robert pattinson 5
robert pattinson stili 2
robert pattinson 11
robert pattinson 6
robert pattinson 13
Twilight'ın yıldızı Robert Pattinson film vizyona girdiğinden beri gündemden düşmek bilmiyor. Gittiği her yerde genç kızların saldırısına uğrayan Robert Pattinson'un gay olduğunu düşünenler olsa da, genç kızlar ondan vazgeçmek bilmiyor.

Robert'ın sürekli uzun ve yağlı saçlarla dolaşması, eskitilmiş kıyafetleri ve buruşuk takım elbiseleri tercih etmesi benim açımdan birer negatif unsur olsa da onun popüleritesini olumsuz yönde etkilemiyormuş gibi görünüyor.

Robert Pattinson'ın pis ve eski görünümlü tarzına uyumlu olarak yanında gezdirdiği yağlı saçlı Kristen Stewart'ın da aynı tarzı benimsemiş olması bende Hollywood'a yağlı saçlı bebekler geleceği endişesi de uyandırmıyor değil.

Robert Pattinson stilini yakından takip etmeye devam edeceğiz.

Blog Widget by LinkWithin

11 comments

Adsız dedi ki...

ya kusura bakmayın ama sanane ya adamın tarzından..
acaba kendi saçını ve tarzını gösterebilirmisinn??
varya size benden bir öneri böyle şeyler yazdıkça insanları sitenizden soğutuyorsunuzzzz..!!!

19 Şubat 2010 12:25
Adsız dedi ki...

hayatımda girdiğim en saçma site gerçekten bu şeyleri yazmak için o küçük beynini ne kadar çalıştırman gerekiyor işin gücün yomu milletin saçına takmışsın kafayı senin saçların her gün düz ve parlak ayrıyetten temiz görünüyorsa lütfen beni ara oldu mu kıskanç gerizekalı

20 Şubat 2010 15:14
irem dedi ki...

ya kızım kusura bakma ama sanane!!! hem kris e hem de rob a karısıon! şu hayatımda gorduqum en iqrenç we en saçma site! senin tikin fln mı war jöle süren insanlara!!! insanların saçına kıyafetine takmışsın bu kris we rob la ilgili seyler çok takip edilio sanıosan çok ama çok yanılıosun ayrıca sitenin gzl we modeyı takip ettiqini sanıosan da yanılıosun! böle diosun cunku ikisini özellikle kris i kıskanıosun!!!!!!!!!!!!!!!

6 Mart 2010 11:27
adsız dedi ki...

sen sanki mükemmelsinda onun bunum kusurlarını arıyorsun ayrıca girdiğim en berbat ötesi sitee

8 Mart 2010 16:17
ess.. dedi ki...

bu yazanların nolduu malumm... bn katılıyorumm saçları basları yağlı yataktan kalktıkları gibi çıkıyolar bakımsız şeyler o (jöle süren) diyen arkadasdada bnce miyopluk var bunlar bildiğin haftada 1 banyo yapıyoo :) bnce ikiside iğreeeennç ve bakımsızz :)

12 Temmuz 2010 20:13
Adsız dedi ki...

iğrenç rob and kris onlara türk hmamını tavsiye ediyom gerçi buda onları kurtarmaz ama neyse yıldız olmanında bazı gereklilikleri vardır biraz su ve sabuna dokunsunlar pasaklı şeyler

21 Kasım 2010 13:47
Adsız dedi ki...

Allah aşkına sizin saçınız her gün tertemiz mi? Bu onların tarzı nerden biliyorsunuz haftada bir banyo yaptıklarını? Bazılarının saçları hergün yağlanır mesela (benimde öyle sabah banyo yaparım bende) kristen stewert'en saçıda bu gibi olamaz mı yani? Hem bana sorasanız birbirlerine çok yakışıyorlar.Ayrıca Kristen Stewart çıktıkları ilk andan beri BENCE Robert Pattınson'un kalbinin tek sahibi ayrıca bana kalırsa onlara askerlik arkadaşınızmış gibi kris,rob demeyin nolur.20-25 yaşında ki insanada mı takma adıyla konuşuyorsunuz.

20 Temmuz 2011 21:28
Adsız dedi ki...

€v€t onlara yorum yapmak siz€ düşm€z bi k€r€ !!!

15 Ocak 2012 20:55
guest dedi ki...

birincisi kedi ulaşamadığı ciğere mındar dermıs ıkıncısı sızın onlara laf soylemenız ve onların da bunu takması ve hatta gıyım kuşamlarını degıstırmesı ıcın onların kaıle aldığı sevıyelerınde ınsanlar olmanız gerekır kı degılsınız yanı durum kucuk ınsanlar ınsanları tartışır ucuncusu dıger arkadaşlara katılıyorum sız kımsınız kı allahın yarattığı kulu elestırıosunuz herseyı gecın onu da allah yarattı dın dıl ırk goz rengı kırlı ustu yağlı sacı pıslıgı fark etmez. bunları elestıren arkadaş senn o sacların hıc yaglanmıor yada senn de yataktan kalktığın gıbı dışarıya fırladığın olmuor yada senn ustun yenı gıysen bıle terden kokmuyor hem sen o ınsanların yannda durdun mu onların sıktığı parfumlerı sen kendını satsan alamazsn demekkı medyann gözüne batmıyolar kı demekkı pıs kokmuyolar kı demekkı yatak halıyle dışarı cıkmıyolar kı onlar goz bebegı ılgı odağı oluyo. bazen makyajsız bakımsız olmak da bı tarzdır hersey sus pus dgldır. bu yazdıklarını duysalar onlar senn tıpıne dgl dırek karakterine bı yorum atarlar..

4 Mayıs 2013 15:05
Adsız dedi ki...

bu ne biçim site yaaa kıskanıpta bunları yazmak ayıp yaaaaaaa guest e katılıyom sananeeee ya rob umuzdan24 Ocak 2014 15:39
Adsız dedi ki...

siz kimsiz kardeşim yaaaaaa resmen öldürdünüz rob u

24 Ocak 2014 15:41

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar