Hollywood Yıldızlarından Rüküş Örnekler

7 Ekim 2009 Çarşamba

rihanna
Altı kaval üstü şişhane kıyafet örneklerimizden birincisi Rihanna'ya ait. Rihanna son günlerde iyice kalınlaşan bacaklarına aldırış etmeden anlamsız bir moda girişiminde bulunmuş ve başarısız olmuş. Oysa elbisenin eteğini biraz uzatıp ayağına da şık bir stiletto giyse güzel bile olabilirmiş. Rihanna'nın saçları hakkaında yorum yapmayı bırakalı çok oldu zaten...


malin akerman Gelelim Watchmen filminin muhteşem fizikli yıldızı Malin Akerman'a. Bluz bir yana gitmeye çalışırken etek başka yana çekiyor. Çirkin bikini izleri straplez bluzdan belli olurken saçın ve bluzun aynı renk olması asap bozuyor. Görüntünün bütünü insana "acaba Malin'in evinde ayna yok mu?" sorusunu sordurtuyor.


paula patton
Altı kavak üstü şişhane örneklerimizden 3.sü ise Paula Patton'a ait. Paula Patton muhteşem fiziği ile dünya üzerinde şanslı sayılan kadınlardan biri. Ancak üzerindeki kıyafetin neresinden tutsak elimizde kalır. Parlak kumaş fırfırlı ve gereksiz abartı dekolteli bluzu ile mat kumaş etek arasında renk uyumu yakalanmaya çalışılmış ancak başarılı olunamamış. Perdeden bozma görünümlü etek üzerine siyah kemer ve kahve rengi bootieler ise vahimliğin son noktasında.

Blog Widget by LinkWithin

2 comments

madammoda dedi ki...

Bogggk geldi resmen bana :((

7 Ekim 2009 22:12
Adsız dedi ki...

Rihanna'nın giydiği kıyafetin tamamı - çizmeler de dahil olmak üzere -Hüseyin Çağlayan'a ait

11 Ekim 2009 00:29

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar