Magnus Berger Kimdir?

29 Aralık 2009 Salı

Ceket giyen erkekler görmek istiyoruz dediğim yazıma "Sen bunlara erkek mi diyorsun?" şeklinde bir yorum alınca sevgili Goygoycu'dan, ben de düşünüp taşındım ve erkekler için ideal bir trendsetterı tanıtmaya karar verdim.

who is magnus berger kimdir 9who is magnus berger kimdir 8who is magnus berger kimdir 7who is magnus berger kimdir 6who is magnus berger kimdir 5who is magnus berger kimdir 4who is magnus berger kimdir 3who is magnus berger kimdir 2
who is magnus berger kimdir 1
Aslen İsveçli olan Magnus Berger otuzlu yaşlarının keyfini süren bir New Yorker. Moda dünyasına aşina olanlar kendisini modanın demirbaşlarından Fransız Vogue'un editörü Carine Roitfeld'ın kızı Julia Restoin Roitfeld'in erkek arkadaşı olarak anımsayacaklardır.

2009'un başında Julia'dan ayrılmış olsa bile moda dünyası tarafından "Amerikan Vogue'u sadece Irving Penn'in fotoğraflarına bakmak için alıyorum diyerek" Amerikan Vogue'un editörü Anna Wintour ile Carine Roitfeld'in arasındaki soğuk savaşa katkıda bulunmuş isimlerden biri olarak kabul ediliyor.

Bugün kreatif direktör olarak çalışan Magnus Berger bir yandan da Tenzin Wild ile birlikte The Last Magazine isimli bir dergi çıkartıyor.

Moda ve sanat dünyasındaki yeni yeteneklere kendilerini gösterme fırsatı sunmayı amaçlayan dergi ile gündeme gelen Magnus Berger abartıya kaçmayan, sade ama iddialı tarzı ile de moda dünyasında gerçek bir trendsetter olarak kabul ediliyor.

Blog Widget by LinkWithin

3 comments

Adsız dedi ki...

çok güzel haber.Modayla ilgili sayfalarda görmek istediğimiz şeyler bunlar.

30 Aralık 2009 07:54
Goygoycu dedi ki...

Ceketi cikarmayacagim butun yaz :)

30 Aralık 2009 10:45
iconjane dedi ki...

ne mutlu bana bir yıldızı daha denize ulaştırabildiysem :P

30 Aralık 2009 10:49

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar