Altın Küre'de Kolye Takmak Yasak Mıydı?

19 Ocak 2010 Salı

altin kure makyaj kupe 4
altin kure makyaj kupe 1
altin kure makyaj kupe 3
altin kure makyaj kupe 2
altin kure makyaj kupe 6
altin kure makyaj kupe 5Altın Küre ödül töreninde tercih edilen sönük kıyafetlere eşlik etmesi için hemen her ünlünün tercihi doğal makyajdan yana olmuştu.

Biraz rimel, biraz far, doğal ten rengi ve yine hafif renklendirilmiş dudaklarla doğal güzelliklerini sergilemeyi tercih eden yıldızlar 2010 ilkbahar yaz defilelerinde öne çıkan makyaj trendlerinin bu yaz için ne derece geçerli olacağını da vurgulamış oluyorlar.

Altın Küre'de dikkat çeken bir başka tercih konusu da; hemen hemen hiç kimsenin kolye takmaması ve herkesin aksesuar olarak küpe'yi seçmiş olmasıydı. Bu görüntüler kendi kendime "herkes anlaşıp da mı geldi?" diye düşünmeme bile sebep oldu...

İddialı ve şık küpelerin yarıştığı gecede küpe ve makyaj tercihinde bir numara kıyafetini rüküşler arasına koyduğun Julianne Moore oluyor.

Blog Widget by LinkWithin

3 comments

Modapark.Net dedi ki...

Kate Hudson, avize küpe trendine uyum sağlamış. Güzel görünüyor!

19 Ocak 2010 16:14
aysegul in ny dedi ki...

damla kupelerı bırden fazla renkte bırden fazla unluden gorduk dun gece ancak zumrut rengınde olanını daha once angelına'da gorup buyulendıkten sonra moore'da gormek benı cok etkılemedı acıkcası. Zaten butun gece yanında Mr.Ford varken ne gıyse fayda etmezdı sanırım:)

19 Ocak 2010 18:38
Merve dedi ki...

Jennifer'ın saç rengi çok güzelmiş yaa ben de istiyorum o renkten acaba adı ne ki?

21 Ocak 2010 01:44

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar