2010 Altın Küre'de Kırmızı Halının Şık ve Rüküşleri

18 Ocak 2010 Pazartesi

Altın Küre'nin En Şık Kadını
2010 altin kure odulleri unluler elbiseler 10 Bence 2010 Altın Küre ödül töreninin dikkat çeken tek ismi Diane Kruger'dı. Diane Kruger'ın tercih etmiş olduğu bu Christian Lacroix ipek elbise kırmızı halıda öne çıkan fırfır kullanımının en başarılı örneği olarak da geceye damgasına vuracak.

Beğenmediklerim
2010 altin kure odeulleri unluler elbiseler 5 Kate Hudson'ın sevimli, doğal ve hippi tarzına hiç uymayan kalıplı Marchesa elbisesi ve abartılı saç ve makyajını hiç beğenmedim. Marion Cotillard'ın Fransız tasarımcı takıntısı fazlasıyla ırkçılık hissi yaratmaya başladı, üstüne üstlük yırmaçtan görünen dantelin elbiseye kattığı kombinezon havası da son derece rahatsız edici. Zoe Saldana muhteşem fiziği ile istediği her kıyafeti yakıştıracak ender kadınlardan biri iken seçtiği elbisenin penye görünümü büyüyü bozmuş.

Hiç Beğenmediklerim
2010 altin kure odeulleri unluler elbiseler 4 Sofia Vergara ve Carey Mulligan kırmızı halıyı mezuniyet balosu ile karıştırmış gibi görünenlerden. Özellikle Sofia Vergara'nın kuyruklu tafta Carolina Herrera tuvaleti ile görüntüsü Rene Zellweger'in bir kaç yıl geriden gelen hali gibi.

Stil Danışmanlarını Hemen Kovması Gerekenler

2010 altin kure odeulleri unluler elbiseler 1 Nicole Kidman çıplak gelse daha iyi bile olurmuş çünkü yavru ağzı saten tuvaleti ve üzerindeki fiyonk detayları ile insanı sözcüksüz bırakıyor. Jullian Moore her zaman iyi giyinen ünlülerden biri olmasına rağmen bu sefer sınıfta kalıyor. Tören için tercih ettiği Balenciaga elbise ne yaşına, ne fiziğine, ne de tarzına uymuyor ve üzerinde son derece eğreti duruyor. Kristen Bell ise sıradan elbisesi, alakasız ayakkabıları, daha da alakasız kolyesi ve itici gülümsemesi ile törenin rüküşü oluyor bence.

Resimler Justjared ve Eonline.com'dan....

Blog Widget by LinkWithin

2 comments

Modapark.Net dedi ki...

Nicole Kidman düğünlerde ki kayınvalide havasını çok güzel yansıtmış :) :)

18 Ocak 2010 17:55
*STYLEBOOM* dedi ki...

her bir kelimesine katılıyorummm! Kruger zaten benim all time favorite şıkım olduğu için kırmızı halıya gelişini 4 gözle bekledim ve beni yine hayal kırıklığına uğratmadı, Lacroix'ya el uzatmayıp iflas ettirenler utansın böhhüü!

20 Ocak 2010 16:39

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar