2010 Altın Küre - En İyi ve En Kötü Çiftler

18 Ocak 2010 Pazartesi

2010 altin kure odulleri unluler elbiseler 3Bu sene son derece sönük geçen Altın Küre ödül töreninde kayda değer hemen hiç bir şey yoktu. Gecenin en şık ismi olan Diane Kruger aynı zamanda gecenin en güzel çiftinin de yarısını oluşturuyor.

Ödül töreninin bir diğer güzel çifti de "True Blood" dizisinin yıldızları Anna Paquin ve Stephen Moyer'dı. Anna'nın dore ve ışıltılı Prada elbisesi ve dozunda dekoltesi de güzelliğine güzellik katıyordu.

2010 altin kure odulleri unluler elbiseler 2Gecenin sıkıcı çiftlerinin başında ise George Clooney ve İtalyan model sevgilisi Elisabetta Canalis vardı. Elisabetta'nın pudra rengi Ferragamo elbisesi çoğunluğun renk tercihini yansıtsa da sıkıcı olmaktan kurtulamıyor bence.

Bir diğer sıkıcı çift ise Heidi Klum ve Seal idi. Zaman zaman çok kötü elbise tercihleri ile dikkat çeken Klum Altın Küre için orta dereceli bir tercih yapmış olsa da iyiler arasına giremedi.

2010 altin kure odulleri unluler elbiseler 12Courtney Cox, Victoria Beckham tasarımı elbisesi ile ödül törenine katılarak Victoria'nın önüne açmaya çalışır gibiydi. Oscar töreninde daha çok VB tasarımına rastlayacakmışız bir his doğdu içimde.

Felicity Huffman da sıkıcı pudra rengini tercih edenlerden biri olarak karşımıza çıktı. Neyse ki William H. Macy ile benzer saç kesimleri çiftin dikkat çekmesini sağladı da resimleri basıldı.

2010 altin kure odulleri unluler elbiseler 13 Amy Poehler kırmızı asimetrik elbisesi ve sempatik gülümsemesi ile geceye renk katan isimlerdendi bence. Pudra rengi olmayan nadir elbiselerden biri olarak kayda geçmeyi başardı.

Harrison Ford ve Calista Flockhart için söyleyecek söz bulamıyorum. Harrison'un yersiz takım elbise seçimi ve Calista'nın en az elbisesi kadar soluk yüzü sayesinde bence gecenin en kötü görünen çifti olmayı başardılar.

Blog Widget by LinkWithin

0 comments

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar