2010 İlkbahar Yaz Defilelerinden Sokağa

8 Ocak 2010 Cuma

2010 ilkbahar yaz defilelerinde gördüğümüz parçalar Hollywood ünlülerinin üzerlerinden düşmüyor. İşte sizlere bir kaç örnek.


Jessica Alba'nın Antonio Berardi Elbisesi
jessica alba burberry ayakkabiJessica Alba, Antonio Berardi tasarımı elbiseyi defiledeki mankenden daha güzel taşıyor, elbisenin altına giydiği Burberry Prorsum'un 2010 yaz koleksiyonuna ait ayakkabılar ise sezonun it parçalarından biri olmaya aday.


Blake Lively ve Dolce&Gabbana
blake lively dolce gabbana elbisesiBlake Lively, Dolce&Gabbana 2010 ilkbahar yaz koleksiyonuna ait siyah dantelli elbisesini askısız olarak kullanmayı tercih etmiş. Elbisenin içini başarı ile dolduran Blake'in sivri burunlu ayakkabılarını çok alakasız bulsam da, amacı seksi görünmek olan Blake'in bu amaca ulaştığı ortada.


Victoria Beckham Burberry Prorsum Drapeli Pardesü
victoria bechkam burberry pardesu Burberry Prorsum'un 2010 ilkbahar yaz koleksiyonundaki kısa ve drape detaylı pardesüsü şimdiden sezonun arzu nesnelerinden biri olarak yerini almış durumda. Victoria Beckham'ın kemerini düğümleyek kullanmayı tercih ettiği bu model defiledeki kemeri ile çok daha modern bir havada olacaktır.


Kerry Washington'ın Fendi Elbisesi
kerry washington fendi elbiseKerry Washington, Fendi'nin 2010 ilkbahar yaz koleksiyonuna ait pudra rengi romantik elbisesini ne yazık ki harcamış. Elbisenin asil ve romantik havasına hiç de uymayan sallantılı küpeleri ve el çantası ile son derece rahatsız edici bir görüntü elde etmiş.

Blog Widget by LinkWithin

0 comments

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar