2010 Altın Küre Ödül Töreni - Kırmızı Halıda Önce Çıkanlar

18 Ocak 2010 Pazartesi

Bence 2010 Altın Küre ödül töreni için tercih edilen elbiselerin hemen hepsi yaratıcılıktan uzak ve iç bayıcı elbiselerdi. Ancak en çok tercih edilen bazı renk ve detayları bir araya getirdim sizler için. Yine de Oscar töreni için temennim biraz değişiklik, biraz yaratıcılık. Çok mu şey istiyorum acaba??

Pudra Elbiseler
2010 altin kure odeulleri unluler elbiseler 9 Pudra elbiseler artık içimizi baymaya başlamış olsa da 2010 Altın Küre ödül töreninde en çok tercih edilen renklerini başını çekiyordu. Umalım da Oscar'da daha farklı renklere rastlayabilelim.

Fırfırlı Elbiseler
2010 altin kure odeulleri unluler elbiseler 8 Sezonun olmazsa olmazı belli oldu. Ödül töreni boyunca gözümüze sokulan fırfır kullanımı, prenses masallarına özenen kadınlar için çok verimli bir yaz sezonu olacağının göstergesi gibiydi.

Mor Elbiseler
2010 altin kure odeulleri unluler elbiseler 7 2009 yazında hemen her düğün ve davette kadınların en az yarısının mor elbiseleri tercih etmesi yetmemiş gibi, 2010 yazında da aynı morarma gecelerinden korkuyorum 2010 Altın Küre ödül töreninden sonra.

Parıltılı Elbiseler
2010 altin kure odeulleri unluler elbiseler 6Görüldüğü üzere geçen yaz sezonundan bu yana fazla bir değişiklik yok zira sık sık gündeme getirmiş olduğumuz parıltılı elbiseler yine tercih edilenler arasındaydı.

Siyah Elbiseler
2010 altin kure odeulleri unluler elbiseler 11 Siyah için söylenecek fazla yok. Her zaman her yerde en büyük siyah!! Siyah giyinilmeyen bir ödül töreni olması beklemezdi zaten ama yine de çok daha yaratıcı modeller seçilebilirmiş, olmamış...

Resimler JustJared ve Eonline.com'dan...

Blog Widget by LinkWithin

3 comments

Ozlem dedi ki...

Siyah elbiseye turuncu cilt modasi da baslamis galiba..nedir o mariah ve penelope'nin boyanmis tenleri?!

18 Ocak 2010 17:57
Gelincik dedi ki...

Pudra cok yakisiyor... Hep bir solukluk hissediyorum... Ten rengi pudra secerken cok onemli bence... Ya pudradan da acik, mermer gibi bir cilt istiyor ya da daha koyu, bronz... Yoksa kaybolup gidiyor giyen kisi...

19 Ocak 2010 16:26
Gelincik dedi ki...

Cok zor yakisiyor diyecektim aslinda...

19 Ocak 2010 16:26

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar