Desen - Büyüklerini Sev Küçüklerini Giy

13 Ocak 2010 Çarşamba

Baştan Ayağa Desenli Olmak
2010 yaz desenli kumas moda trend 102010 yaz desenli kumas moda trend 8
2010 yaz desenli kumas moda trend 82010 yaz desenli kumas moda trend 72010 yaz desenli kumas moda trend 6
2010 yaz desenli kumas moda trend 52010 yaz desenli kumas moda trend 42010 yaz desenli kumas moda trend 32010 yaz sezonun trendlerinden bahsederken renklere değindim ama desenlerden bahsetmeyi de atlamamak gerekli diye düşünüyorum.

Baştan ayağa tek renk giyinmek veya birden fazla birlikte kullanmanın önümüzdeki yaz sezonunda önemli trendler arasında olacağından bahsetmiştim. Düz renkler için değindiğim bu nokta aslında söz konusu desenli kumaşlar olduğunda da çok farklılık göstermiyor.

2010 ilkbahar yaz defilelerinin hemen hepsinden baştan ayağa desenlere bürünmüş modeller görmek mümkün. Bir çok farklı desenin yanyana kullanıldığı gibi, büyük veya minik desenlerle bezenmiş kumaşlar arasından seçim yapmanız da mümkün.

Sezonun olmazsa olmazlarından olan desenli elbiseler 2010 yazının "it parçaları" olmaya aday. Havalar ısınmaya başlamadan desenli elbiselerini dolabınıza yerleştirmiş olmakta fayda var.

Yarısı Düz Yarısı Desenli Olmak
2010 yaz desenli kumas moda trend 22010 yaz desenli kumas moda trend 1 Desenli kumaşların bir diğer kullanımı da düz renk kumaşla birlikte kombinlemek olacak bu sezon. Düz renk etekler ve pantolonlar desenli üstler veya düz bluzlarla desenli etek ve pantolonlar giymek mümkün.

Ayrıca kış sezonundan bu yana süre gelen desenli ve düz renkli kumaşların birlikte kullanıldığı elbiselere rastlamak da mümkün olacak yaz boyunca.

Desenlilerinizi nasıl giyeceğinize karar vermek için fazla zamanınız kalmadığından elimizi çabuk tutmakta fayda var diye düşünüyorum.

Blog Widget by LinkWithin

0 comments

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar