Gece Çıkarken Neyi Neyle Giysem?

6 Ocak 2010 Çarşamba

gece klubune giderken ne giyilir 2010
gece cikarken ne giyeyim 2010

Hafta boyunca hafta sonunun gelmesini bekledikten sonra hemen hepimiz "gece çıkarken ne giyeceğim?" sorusu ile karşı karşıya kalıyoruz.

İşte iconjane'ın sıkı takipcilerinden biri olan Burçin'in bu konu ile ilgili e-mail'i sonrasında bu konuda yazmaya karar verdim.

Hepimizin katılması gereken arkadaş toplantıları, doğum günü yemekleri veya eğlenceleri oluyor ve ne giyeceğimizi bulmakta zorlanıyoruz.

İlk seçenek her zaman şık bir elbise elbette ama sorun elbiseyi neyle kombinleyeceğimiz noktasında çetrefilleşiyor.

Her zaman kurtarıcımız olan stilettolar bu sezon hafif sıkıcı kaçıyor. 2010 kış gecelerinde en trendy olmak için elbiselerinizin altına giyeceğiniz opak veya ince çoraplarınızı topuklu kısa botlarla tamamlamayı ihmal etmeyin.

Elbiselerin üzerine de kolları sıvayacağınız koyu renk bir blazer veya kısa, ince ve mümkünse yaka kısmından dökümlü bir deri ceket kusursuz olacaktır.

Elbette elinize sezonun en güzel el çantalarından birini alıp, elbiseniz ile uyumlu takıları da taktınız mı sizden trendysi olmayacaktır.

Herkese şimdiden iyi eğlenceler diliyor ve gece çıkarken yarattığınız kombinlerinizi burada görmek isterseniz resimlerinizi benimle iconjane@gmail.com paylaşabilirsiniz diyorum...

Görseller net-a-porter.com'dan

Blog Widget by LinkWithin

0 comments

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar