Anoreksik Rachel Zoe Eksi Bedene Düşmüş

8 Ocak 2010 Cuma


rachel zoe zayif
rachel zoe normal

Moda severlerin yakından tanıdığı bir isim kuşkusuz Rachel Zoe. Hollywood'da bir çok ünlünün tarzını yaratmak veya oturmak için başvurduğu isim olan stil danışmanı Rachel Zoe'nin kendi stili ile ilgili büyük sorunları olduğunu düşünüyorum.

Giyim kuşam konusunda bir çok kişinin güvenini kazanan bir kadının kendine bu kadar az güvenmesi inanılır şey değil. Normal vücut ölçülerinde kendini yetersiz hisseden ve zayıflamak uğruna yemeden içmeden kesilen Rachel Zoe'nin artık kendine dur deme zamanı gelmiş sanıyorum.

En üstteki resmi bugün goygoycu'nun bir yazısında görünce gözlerime inanamadım. Bu derece zayıf olup kendini güzel hissediyor olması fikrini aklım almıyor gerçekten. Rachel Zoe'ye acil şifalar diliyorum...

Blog Widget by LinkWithin

6 comments

Bu insanları anlıyamıyorum gerçekten ne kadar güzelken nasıl bi çabayla böyle kendilerini rezil edebiliyolar şaşıyorum.Umarım eski haline biran önce döner.

8 Ocak 2010 14:39
*STYLEBOOM* dedi ki...

off evet her yer curvy editöryallerle filan dolmusken bu sabah bu goruntuyu gordugumde ben de soka ugradimm!! ama bi sekilde bu kadin daha 2 gun once bi eventde kiyafetlerinin icinde pek hos ve saglikli gorunuyordu!! nasıl olur?

8 Ocak 2010 15:20
Unknown dedi ki...

ay zaten benm pek beğenmediğim bir kadın ne tip ne duruş ne de işi açısından.

8 Ocak 2010 15:27
iconjane dedi ki...

ben tipini pek sevmezdim ama TV programını bir iki kere bakınca kadından fena rahatsız oldum.

bir de üzerine bu resimleri görünce.. Bildiğin güvensizlik abidesi...

8 Ocak 2010 15:30
POLLYANNA dedi ki...

cokkkk kotu yahuuuu...

8 Ocak 2010 16:24
Style Tricks dedi ki...

Aynen katiliyorum, Psikolojik yardim almali bence!

8 Ocak 2010 16:48

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar