Sevgililer Günü Eğlence mi Külfet mi?

24 Ocak 2010 Pazar

sevgililer gununde ne giyilir alinir 3
sevgililer gununde ne giyilir alinir 2
sevgililer gununde ne giyilir alinir 1
Daha önce sizlere Sevgililer Günü konseptini ne denli gereksiz bulduğumdan bahsetmiş ve çok arzu edene Victoria's Secret VD koleksiyonu önermiştim, ancak sizlerden gelen yoğun istek üzerine sevgililer gününe kısaca değinmeye karar verdim.

Sevgililer gününü normal bir günden farklı yaşamaya karar verdiyseniz o günü çoktan kafanızda pembe veya kırmızı olarak etiketlendirmişsiniz demektir...

Demek ki o gece sevgiliniz ile birlikte gideceğiniz yemeğe giymek için kırmızı veya pembe, sempatik veya seksi bir kombinasyon seçmeye ve sevgiliden de buna paralel hediyeler beklediğinizi itiraf etmeye hazırsınızdır.

Sevgililer günü raçonu - eğer varsa - çiftin bayan yarısını mutlu etmek üzerine kuruludur, zira erkekler için sevgililer günü yalnızca ama yalnızca bir külfettir. Doğru söyleyin, siz hiç sevgililer günü iple çeken bir erkek gördünüz mü?

Bu konudaki negatifliğim sizlere de bulaşmadan burada kesip, sizi resimlerdeki parçalarla başbaşa bırakıyorum. İsterseniz kendiniz giyin, isterseniz bu yazıyı sevgilinize yollayıp ne tür bir hediye beklediğinizin sinyallerini verin.

Sevgililer gününden bağımsız olarak Solange Azagury-Partridge'nin "darling" yazan yüzüğüne bayıldığımı belirtmeliyim. Bir de "marry me" yazanı var, arabesk romantizmi abartıp sevgililer gününde evlilik teklif etmeyi planlayanlara sempatik bir alternatif olabilir. Tabii tek taş bekleyen sevgiliden surat yemeyi göze alıyorsanız...

Resimler net-a-porter'den...

Blog Widget by LinkWithin

8 comments

Adsız dedi ki...

kulfet kulfet ama hediyelere hayır demem :)

24 Ocak 2010 12:35
ZET Fashion dedi ki...

Hahah bayıldım bu yazıya. Moschino elbise ve darling yazılı yüzük (pek belli olmadığı için yazı) benim olursa, bende sevgililer gününü kutlayabilirim bu sene :)
Sevgilim benden daha hevesli, bana kalsa özellikle o gün buluşmayalım lütfen!

24 Ocak 2010 14:52
iconjane dedi ki...

@adsız zamansız hediyeye ben de hiç hayır demem tabii ama Sevgililer Günü kisvesi altında zorunlu tutulmak beni bozuyor..

@Zfashion haksız çıkarıyorsun yani beni hevesli erkek var diyerek : )) darling yüzük için minik bir cat fight yapabiliriz ama aramızda :P

24 Ocak 2010 15:31
Unknown dedi ki...

ben bu mj çantaya ve ysl fuşya küpelere gördüğüm ilk günden beri aşığım!

24 Ocak 2010 20:47
Goygoycu dedi ki...

Kahrolsun sevgililer gunu, yasasin iconjane.

25 Ocak 2010 12:22
Lady DeCupcake dedi ki...

Sevgililer günü yalan, 1. ve 2. kombinler çok güzeeel!

10 Şubat 2010 11:03
iconjane dedi ki...

@seda ysl fuşya küpe benim de favorilerim arasında : )

@Goygoycu sen de saol var ol... : p

@Lady DeCupcake evet 1 ve 2 daha eğlenceli 3 biraz zayıf oldu ama elimizde bunlar vardı : ))

10 Şubat 2010 11:08
Saadet dedi ki...

kombinler çokkkk güzelllll....

17 Şubat 2012 10:20

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar