Victoria's Secret'dan Sevgililer Gününe Özel

15 Ocak 2010 Cuma

victorias secret sevgililer gunu koleksiyonu 2010 1victorias secret sevgililer gunu koleksiyonu 2010 3
victorias secret sevgililer gunu koleksiyonu 2010 4victorias secret sevgililer gunu koleksiyonu 2010 2victorias secret sevgililer gunu koleksiyonu 2010 5Victoria's Secret 2010 sevgililer günü için tasarlanan özel koleksiyonunu tanıtmaya başladığında sevgililer günü için hediye arayanlara harika bir öneri olacağını fark ettim.

Kanımca sevgililer günü alışverişi seven insan ırkını tüketime daha fazla yönlendirilmek için icad edilmiş yapay günlerden biridir. Ancak "zaten hediye almak için bahane arıyordum, ben sevgilime hediye alacağım" veya "o kesin bana hediye alır şimdi ben mahcup olmayayım" diyerek hediye arayışına girdiyseniz kırmızı, pembe ve kalpli ve seksi bir iç çamaşırı setinden daha güzel ne olabilir.

Üstelik bu önerimi sadece erkek okuyucularım üzerlerine alınmasınlar. Bayanlar siz de sevgilinize kırmızı ve seksi bir set hediye alabilir ve sevgililer gününde onu bu hediye ile şaşırtabilirsiniz.

Tabii sevgililer günü hiç kaale almayıp, hediyelerden uzak gayet sıradan bir gün geçirmek de seçenekler arasında. Yeter ki ikiniz de aynı beklentide olun...

Blog Widget by LinkWithin

1 comment

Unknown dedi ki...

gül formundaki string'e bayıldım!

16 Ocak 2010 15:35

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar