Burberry'nin Hikayesi Detaylarda Gizli

25 Şubat 2010 Perşembe

Burberry Prorsum 2010 sonbahar kış koleksiyonu Londra Moda haftasında detayları ile dikkat çeken koleksiyonlardan biri oldu.

Burberry Prorsum'un 2010 ilkbahar yaz koleksiyonunda oldukça ön planda olan drape detayı bu sezon da etkisini sürdürüyor. Ancak bu sezon drapeye ek olarak, elbise ve ceketlerde fermuar ile yaratılan ayrılabilme efekti de oldukça etkili.

Burberry'nin 2010 sonbahar kışı için bir diğer ön görüsü de uzun çizmelerin devamı. Yine de ben uzun çizmeleri uzun bacaklı İngiliz kadınlarına bırakıp, koleksiyonun en sevdiğim parçası olan kısa ve içi kürklü botlara sahip olmayı diliyorum.

Bu arada defiledeki parçalara önce ben sahip olmak istiyorum diyorsanız bugün saat 16.00'ya kadar buraya tıklayıp ekranda "rest of the world" bölümünü seçtikten sonra bilgilerinizi bırakın, Burberry mağaza görevlileri sizlere geri dönsün.

Defileninde bulunduğu harika Burberry videosunu izlemek için de buraya tıklayabilirsiniz, ancak önceden uyarayım modanın korkutucu kadını Anna Wintour da videoda, kendisinden korkanlar izlemeden önce bir kez daha düşünsün...

Resimler style.com ve Burberry'den

Blog Widget by LinkWithin

1 comment

Lokum Hanim dedi ki...

hepsi birbirinden guzel bayildim!

insideofmypurse.blogspot.com

26 Şubat 2010 10:01

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar