Iconjane'den Hediye Bot İsteyen Buraya!

18 Şubat 2010 Perşembe


21 martta birinci yaşını kutlamaya hazırlanan iconjane'den sizlere erken bir doğum günü sürprizi olsun istedim. Aslında uzun zamandır hediye vermek istiyordum ama nasıl yapacağım konusuna bir türlü karar verememiştim.

Hediye olarak Sweet Day'in (Almanya'dan) 38 numara kısa siyah botlarında karar kıldım. Kutusunun içinde yepyeni botları evinde görmek isteyeler için de minik bir soru sormaya karar verdim.

Soru çok basit bir soru soracağım ve sizlerden sorunun doğru cevabını iconjane@gmail.com adresime e-mail olarak atmanız rica edeceğim.

Doğru cevabı içeren mailinizde isminizi, adresinizi ve size ulaşabileceğim bir telefon numarası da bildirmeniz gerekecek.

Yorum olarak yollanan cevaplar kabul edilmeyecek!!!

Doğru cevabı ve bilgilerini bana ulaştıran 100. e-mailin sahibi hediyeyi kapacak.

Şimdi gelelim sorumuza. Soru oldukça basit. Daha önceki anketlerimden birinde sizlere 2010'da "benim olsun" dediklerinizi sormuştum ve oy çokluğu ile seçeneklerdeki deri ceket bu anketin birinci olmuştu. İşte o ankette birinci olan deri ceketin MARKASI neydi? (ip ucu: cevap önceki yazılarda saklı)

Cevaplarınızı heyecanla bekliyorum...

Blog Widget by LinkWithin

5 comments

Fashion Detox dedi ki...

Hayırlıu olsun canım ama keşke herkese hitap edebilecel bi hediye seçseyin sanki daha iyi olurdu 37 numara bi çizme mesela:)))))))))) sevgiler....

18 Şubat 2010 15:40
iconjane dedi ki...

ahahaha sen de haklısın : )) bir dahakine her numaradan bir çift bulayım bari : p

18 Şubat 2010 19:35
iconjane dedi ki...

Arkadaşlar lütfen maillerinizde isim, adres ve telefon numarası belirtmeyi atlamayın...

19 Şubat 2010 01:43
Adsız dedi ki...

ben mailimde adres tlf yazmayı unutmuştum şimdi tekrar mail attım sadece adres ve tlf bilgilerimi içeren.. Burcu GENÇ... bogurtlenli bi adres emailim. n zaman belli olacak bu çatlıyorum:)))))))))))))))) bnm olsun buuuuuuuu:))))))))))

19 Şubat 2010 08:57
iconjane dedi ki...

Kazanan belli olduuuu

kim olduğunu buradan öğrenebilirsiniz...

http://www.iconjane.com/2010/02/hediyeli-sorunun-kazanan-talihlisi-bot.html

23 Şubat 2010 00:23

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar