Pekala İşte Bu Da iconjane'in Seçimi

20 Şubat 2010 Cumartesi

Buyrun bunlar da benim seçimlerim. Hiç kolay olmadı seçim yapmak ama son kararlarım aşağıdadır. Bakalım beğenecek misiniz?

RAG&BONE
Rag&Bone'un 2009 kış koleksiyonunda yarattığı süper seksi kışlık kadın imajına hayran kalmıştım. Bu sezon daha iyi ne yapacaklar diye düşünürken kat kat farklı dokuları üst üste kullanan kombinlere de bayıldım. Okul yıllarına atıfta bulunan bu kıyafeti giyip sınav günlerini beklemek istiyorum.

MARC JACOBS
Parıl parıl parlayan etek ve son derece alçak gönüllü kazak ikilisini çok beğendim. Meraklı bakışlara aldırmadan, kız arkadaşlarımla boğazda batan güneşi izleyip kokteyl içmeye giderken giymek istiyorum.

TORY BURCH
Birbirinden bu denli bağımsız olan bir çok parçayı birarada kullanıp böylesine eğlenceli bir görüntü yaratılmasını beğendim. Kırmızı bağcıklı dağcı botları ve rengarenk pantolon favorim.

MICHAEL KORS
Bu sezon bir sürü uzun etek giymek istiyorum. Baştan ayağa tek renk giyinmeyi deneyeceksem bununla başlayabilirim diye düşünüyorum. Kabanın kesik dirsek detayları kuşkusuz bu kombinin favorilerim arasına girme sebebi.

PETER SOM
Dört farklı desenli parçayı birlikte kullanıp yine de göze hitap etmek zor zanaat. Peter Som'un birbirinden farklı desen ve dokuları bu kadar yumuşak bir şekilde biraraya getirebilmiş olmasına bayıldım. Ancak kombinin favorim olmasının bir diğer sebebi parçaların her birinin ayrı ayrı son derece güzel ve kullanışlı olması idi.

Blog Widget by LinkWithin

2 comments

biu dedi ki...

Peter Som diyorum başka da birşey demiyorum!!

21 Şubat 2010 14:02
Adsız dedi ki...

sadece michael kors..

12 Mart 2012 20:02

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar