Meg Ryan Parayı Alıp Kaçtı

4 Şubat 2010 Perşembe


"Meg Ryan modadan ne anlar?" konusunda daha önce sizlerle paylaştığım için tekrar burda anlatıp ne sizi ne de kendimi üzmeye niyetim yok.

Bu sabah saat 11.00 itibarı ile İstanbul Fashion Week'in açılış kurdelesini kesmek için ona yol getirilen Meg Ryan'a verilen binlerce dolar ile bir yerlere yardım yapılsa daha makbule geçerdi bence.

Gazetecilerin yoğun ilgisinden bunaldığı ve çareyi kaçmakta bulduğu söylenen Meg Ryan kurdele keserken yanındaki kalabalığa bakıp "Ne işi var benim burda?" demiş de olabilir tabii.

Ancak gerçekten sebep gazeteciler ise, eve dönünce arkadaşlarına durumu anlattığında, Türkiye'ye bir kurdele kesip havadan para almaya gelecek bir sonraki çaptan düşmüş Hollywood yıldızı, gazeteci ordusuna karşı zırhını da bürünüp hazırlıklı olacaktır.

Blog Widget by LinkWithin

5 comments

Lokum Hanim dedi ki...

ya hakkaten bu kadinin ne isi var gayet maskulen bir tarzi var ne alakasin sen sevgili MEg Ryan!

http://insideofmypurse.blogspot.com/

4 Şubat 2010 10:23
...KGgirl... dedi ki...

açıkçası ben başka birini bekliyordum gelicek diye ama kesinlik ile Meg Ryan deyil di modaile alakasız bi hatun

4 Şubat 2010 12:13
deniz dedi ki...

yazının başlığına bayıldım ancak böyle özetlenebilir bu durum! Bu organizasyonları kim yapıyor Allah aşkına!cık cık cık çok yazık

4 Şubat 2010 14:27
Modapark.Net dedi ki...

bende alakaya maydanoz dedim kendi kendime :) bu kadını severdim amma kadının gözlerini bile göremedik yahu.Drew Barrymore gelse daha iyi olurmuş.

4 Şubat 2010 23:00
*STYLEBOOM* dedi ki...

bence direk tazminat olayina girilmeli, zaten ameriklilar bayilir "sue me!" demeye, bir zamanlar boxing helena filminde oynayacagina dair sozlesmeden caydi diye kim basinger'in herseyi alinmisti neredeyse elinden! yok mu sukse de yapmak isteyen gonullu bir avukat:)))

5 Şubat 2010 00:38

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar