İstanbul Fashion Week'in ilk gününden izlenimler

3 Şubat 2010 Çarşamba

iconjane 8 IFW'in ilk gününde Fashionbysiu ben sizlere online haberler sunmak için Santral İstanbul'un yolunu tuttuk ve söz verdiğimiz gibi tüm gelişmeleri sizlere twitter yolu ile anında aktardık. Yoksa siz hala takibe başlamadınız mı?

iconjane 1 Çok sevgili Fashionbysiu ve bendeniz iconjane organizasyon kurbanı olup yeni kimlikler kazandık ama şikayet etmeden yolumuza devam ettik.

iconjane 2 Santral İstanbul'un bahçesinde kurulan IFW çadırı içindeki fuar alanında toplanan moda severler gün boyu defileden defileye koştu.

iconjane 3 Fuar alanından bir avizenin tam altından görünümü, ben pek sevdim, tabii ki sizlerle paylaşmadan duramadım.

iconjane 7 Fuar alanının en cana yakın tasarımcısı kesinlikle Gamze Saraçoğlu idi. Yüzünden gülücükler hiç eksik olmayan Gamze yeni sezon koleksiyonu ve yarın gerçekleşecek defilesinin de ismi olan Müsvedde'nin hikayesini bizimle paylaştı.

iconjane 6 Çok sevdiğimiz bloggerlardan Onur Yüksel, Ozan Alçın, Nil Ertürk ve Sıla Çabuk defile aralarında moda konuşurken.

iconjane 5 Blogger gençliği IFW'nin ilk günün keyfini en fazla süren ekiplerden biriydi kesinlikle... Ozan, Eymen ve Nil'in çektikleri fotoğrafları bloglarından takip edeceğiz...

iconjane 4Pembe basın odası ve bizlere sundukları online haber verme imkanı. Bu yazıyı aynen bu noktadan paylaşıyorum sizlerle.. Önümüzdeki 3 gün daha dakikası dakikasına haberler ve defile yorumları ile twitter'dayım. Takibe devam...

Blog Widget by LinkWithin

8 comments

Doorstepping dedi ki...

Bu ne hız, süpersin! :)

3 Şubat 2010 20:41
nar dedi ki...

İlk izlenimler senden, harika!

fashionnar@blogspot.com

3 Şubat 2010 22:47
ALIŞVERİŞ CİNİ dedi ki...

Harikasınız ve çok eğlenmişe benziyorsunuz :) Çok özendim!!

3 Şubat 2010 23:31
biu dedi ki...

evet gün boyu ben de onları takıpteydım :) ben yrn aksam blogger bulusmasına gelıcem,orda görüşürüz umarım!!

3 Şubat 2010 23:53
Nil dedi ki...

Ben daha yeni hazırlayabildim fotoları canım yarın yine görüşmek üzere ;)

4 Şubat 2010 00:12
Unknown dedi ki...

Herbiriniz cok tatlıydınız, bugünküleride zevkle takip edicem

4 Şubat 2010 08:55
Modapark.Net dedi ki...

IFW'nin esprisi olmuş yeni kimlikler :)

4 Şubat 2010 23:03
keten dedi ki...

bu güzel fotoğraflar için teşekkürler:) sayende gidemediğim için üzülmüyorum artık:) bugün de sevindirici bi haber geldi gidemeyenler için, mavi'nin sonbahar kış kreasyonu hürriyet webtv'den canlı yayınlanacakmış!:)saat 7bçkta türkiyenin ilk canlı defilesini izleyebilicez yani:)

5 Şubat 2010 12:16

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar