Meg Ryan Modadan Ne Anlar?

2 Şubat 2010 Salı


Artık tüm moda severlerin bildiği gibi İstanbul Fashion Week IFW yarın başlıyor. Ve tabii bir çok moda blogu yazan arkadaşım gibi ben de orada olacağım ve sizlerle twitter'dan canlı olarak defile haber ve resimlerini paylaşacağım. Hala takibe almadıysanız buradan beni bulabilirsiniz.


Gelelim yazmak istediğim asıl konuya. IFW'in açılışında onur konuğu olarak davet edilen kişinin Meg Ryan olduğunu duymayan kalmamıştır sanıyorum. Böyle düşünüyorum çünkü dün konuştuğum babam bile ''Meg Ryan geliyormuş, selam yolla'' diye dalgasını geçmekten geri kalmıyor.

Elbette bu tür organizasyonlarda organizasyonu daha fazla duyurmak amacı ile para verip ünlü davet etmek oldukça kullanılan bir yöntemdir ancak insan ''Meg Ryan modadan ne anlar?'' demekten de kendini alamıyor.

Yıllar önce Tom Hanks'in bayan muadili olarak kabul edilmesine rağmen bugün artık gündemde bile olmayan Meg Ryan'ın moda ile de uzaktan yakından alakası yok... Hani kılık kıyafeti ile Hollywood'da hatırı sayılan bir ünlü olsa anlayacağım ama belli ki olmamış, olamamış...

Aylardır süren zorlu çalışmalarla hayata geçirilen bir organizasyonda, modadan anlamayan Meg Ryan için ''bu kadarı kadı kızında da olur'' diyerek heyecanlı bekleyişime devam ediyorum...

Blog Widget by LinkWithin

7 comments

Adsız dedi ki...

Merhaba IFW'e katılmak için ne gerekiyor acaba? Girişler davetiye ile mi yapılıyor, davetiyemiz olmazsa gündüz defilelerine bile giremiyor muyuz? Teşekkürler

2 Şubat 2010 17:47
iconjane dedi ki...

bildiğim kadarı ile fuar alanına giriş herkese açık ancak defileleri izlemek için davetiyeniz ya da davet listesinde isminiz olması gerekiyor.

2 Şubat 2010 18:02
Serap dedi ki...

Bende ilk duyduğumda dumur oldum. Nasıl, neden bu isim seçilmiş bunu hala anlamadım. Ama organizasyonu yapan ajansa bunu mutlaka soracağım.

2 Şubat 2010 18:04
iconjane dedi ki...

serapcım sonunda tanışcaz umuyorum : ))

sorunun cevabını bizimle de paylaşırsın... cevabı merak ediyorum...

2 Şubat 2010 18:19
Hepmoda dedi ki...

Bence de çok haklısın. Meg Ryan günlük hayatında bol pantolonlar ve tişört, kırmızı halıda ise, ki son zamanlarda kırmızı halıda görüldüğü söylenemez, siyah elbiseler giyen biri. Moda denince akla en son gelecek Hollywood Ünlülerinden biri.

2 Şubat 2010 18:21
Nihan dedi ki...

Bruce Willis modadan ne anlar? Çok acı, İstanbul moda merkezi haline getirilmeye çalışılıyor, kamuoyunun dikkatini çekmek için celebrity'ler çağırılıyor ama hepsi ya moda ile alakası olmayan ya da çoktan gündemden düşmüş celebrity'ler.

3 Şubat 2010 09:09

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar