Dikkat Zigzag Çıkabilir

10 Şubat 2010 Çarşamba

Takip edenler anımsayacaktır zigzagların bize doğru yolda olduğu haberini vermiştim. Bugün tanıştığım Serra'nın yaptığı çantaları görünce "aaa sende de mi zigzag var" demekten de kendimi alamadım.

Zigzagların Serra'nın markası Misela'nın yeni koleksiyonun da adı olan "above the limits, below the boundaries" yani "limitlerin üzerinde sınırların altında"yı temsil ettiğini öğrendim ve sevdim.

Zigzaglarla ilgili ilk yazımın yorumlarında, benim de zigzaglara pek bayılmadığımdan bahsetmiştim ancak zigzagların kırılma efekti ile kullanıldığı - ilk ve son resimdekiler -çantalara hayran kaldım.

Zincir sapları çıkarıp clutch olarak kullanmayı tercih edeceğim bu modellerin siyah beyaz olanında fena halde aklımın kaldığını da itiraf etmeliyim. Midnight Express'de satılan çantaları bu gece rüyamda görürsem yarın ilk iş mağazaya gitmeliyim...


Not: aynı zamanda fotoğraf makinem olan telefonum beni tam zamanında terk ettiğinden imdadıma koşan Selda Başkaya bana harika fotoğraflarından yolladı. Kendisine pek çok teşekkür...

Blog Widget by LinkWithin

2 comments

Lokum Hanim dedi ki...

Gercekten cok guzellermis, benim favorim en ustteki =)

nsideofmypurse.blogspot.com

12 Şubat 2010 06:48
Lokum Hanim dedi ki...

insideofmypurse.blogspot.com

12 Şubat 2010 06:48

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar