İstanbul Fashion Week Kanatlarımın Altında

7 Şubat 2010 PazarIFW dördüncü gününde sanat eseri gibi fotoğraf Moda Sanattır'dan geldi. IFW'e dair değişik fotoğraflar için gün boyu hem defilelerde hem de sokaklarda moda severleri görüntülemeyi başaran Moda Sanattır ve Mor Dolapzevkle takip edebilirsiniz.


Üçüncü resimde birlikte göründüğümüz, İstanbul Fashion Week boyunca beni yalnız bırakmayan sevgili Fashionbysiu'da harika dostluğundan dolayı çok teşekkür ediyorum.

Blog Widget by LinkWithin

5 comments

reader:) dedi ki...

çok güzel geçmişe benziyor umarım hatalar düzeltilip gelecek moda haftaları çok daha başarılı geçer..bloguna giydiklerini koymalısınn, seçimlerin çok çok güzel çok beğendim..:) hatta pembe ceketini nerden aldğını çok merak ettim...

7 Şubat 2010 23:09
iconjane dedi ki...

teşekkür ediyorum : ) sanıyorum ilerleyen günlerde daha çok kendi kıyafetlerime de yer vereceğim.

Ceketin Zeynep Erdoğan tasarımı.. Bu seneki defilesinde de benzerleri vardı.. Zeynep Erdoğan yazımlarımda bulabilirsin. sevgiler.

7 Şubat 2010 23:15
Modapark.Net dedi ki...

her görüntüsüyle ne kadar neşeli ve ilgili olduğunuz görünüyor.Hem sizin hemde diğer blogger arkadaşların! Umarım sizleri çok daha iyi yerlerde görebiliriz :) güzel fırsatlar yakalıyorsunuz bunlara yardımları dokunan birilerinin olmasını temenni ediyorum.Modayı Tv'ler de herzaman bilinen insanların ağzından duymak sıkıcı geliyor artık.Tebrikler, başarılar...

7 Şubat 2010 23:55
madammoda dedi ki...

Ne kadar tatlisiniz siz oyle yaavv...
Valla ANkara'li bir blogger olarak gelmeyi, aranizda olmayi cok istedim ama hava sartlari dolayisiyle mumkun olmadi, ama azmettim bi dahakine ordayim,birakmam pesinizi..
Sevgiler... ;))

8 Şubat 2010 13:55
Ferhan Talib dedi ki...

@Modapark.Net çok teşekkürler sizler böyle düşünüyorsanız ne mutlu bize : ))

@madammoda her zaman bekleriz sevgiler : ))

20 Şubat 2010 12:24

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar