Styleboom ve DB JUNK New York Moda Haftasından Seçti

18 Şubat 2010 Perşembe

Malum New York moda haftası 2010 sonbahar kış koleksiyonları ile kasıp kavurdu. Ben de bu arada boş durmadım ve bazı blogger arkadaşlardan New York moda haftasında gösterilen koleksiyonlardan en beğendikleri parçaları bizlerle paylaşmalarını rica ettim.

Şimdi okuyacağınız bu ilk yazıda Styleboom ve DB JUNK'ın seçimlerini göreceğiz. Diğer bloggerların seçimleri için beklemede kalın.


Beni kırmayıp favori parçalarını bizlerle paylaşan isimlerin başında, hepinizin yakından tanıdığı Styleboom geliyor. İşte Styleboom'un New York moda haftasından seçtikleri...
THREEasFOUR
Öncelikle en trendy metalik renk olan bronzu en güzel şekilde kullanıldığını düşünüyorum. Tasarım bazı devleri hatırlatsa da çok güzel. Kordonetler ve elbisenin amorf formunu çok beğendim!


PROENZA SCHOULER
Kışın çiçekli elbiselere bayılıyorum,bu ve bir JILL STUART favorimdi, ama tatlı mavisi,bel kısmındaki drapesi ve suspendervari gövdesiyle ve siyah tight kazakla kombinlenmesiyle çok hoşuma gitti. Hemen giyebilirim.


boomMILLYMILLY
Öncelikle o yan kep, bluzdaki bebe yaka ve kemere bayıldım. Nostaljisi ve French görüntüsü hoşuma gitti, sevimli!


boomHALSTONHALSTON
Monokrom bir parça için çok güzel bir renk, renge vuruldum. Bir de belde birbiri içinden geçen hafif drapeyle tulum değilde pantolon-bluz gibi görünmesine. Uzun tek kola kontrast yine detaylı diğer askılı kol da hoşuma gitti.

4 parça ile sınırlı tutmaya çalıştım ama Derek Lam, Jeremy Scott, Phillip Lim ve Irina Shabayeva’dan bazı parçalarda da gözüm kaldı!Gelelim DB JUNK isimli blogu ile blog dünyasına hızlı bir giriş yapan Deniz Berdan'ın New York moda haftasından seçtiklerine. Deniz, NY moda haftasından üç parçayı en çok beğendiğine karar verdi ve bu parçaları neden sevdiğini bizimle paylaştı.
HERVE LEGER
Herve Leger'in çapraz bağlamalı zırh görünümlü elbisesinin daha geometrik oluşunu sevdim:)


ALEXANDER WANG
Alexander Wang'in smokin ceketini, deri ceketlerimi giydiğim gibi gece gündüz giyebileceğim için sevdim.

ALEXANDER WANG
Ford Coppola'nın yönettiği ve 1992 senesinde Kostüm Tasarımı Oscar'ını kazanan Darcula'nın yeni nesil versiyonuna benzettiğim için sevdim...


*Bu yazı Styleboom ve DB JUNK tarafından iconjane için hazırlanmıştır.

Blog Widget by LinkWithin

3 comments

*STYLEBOOM* dedi ki...

tesekkurler canim harikasin:))seninkileri de goreliim!

19 Şubat 2010 11:52
Ferhan Talib dedi ki...

tamam ben de kendi seçimlerimi derlemeye çalışıyorum. yakında geliyor...

19 Şubat 2010 11:53
iconjane dedi ki...

styleboom'un ThreeasFour ve DB JUNK'ın Herve Leger seçimleri debnim de tercihim : ))

20 Şubat 2010 12:13

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar