Moda Bizi Mapusa Sürüklüyor

28 Şubat 2010 Pazar
Oldum olası sevemediğim bir parça varsa o da kuşkusuz tulumdur. Tulumların kadın vücudunu kötü gösterdiğine dair fikrim de her geçen sezon pekişiyor.

2010 sonbahar kış koleksiyonlarının bir çoğunda karşımıza çıkan tulumlar, önümüzdeki kış sezonunda da tulumlardan kurtuluş olmadığının sinyallerini verir gibi.

Defilelerde genellikle uzun olarak karşımıza çıkan tulumların nadir olarak kısa versiyonlarına da rastlanıyor. Tulumlar önümüzdeki kış beli kemerli olarak kullanılabileceği gibi kemersiz olarak da tercih edilebiliyor.

Ben kendi adıma tulum giymeyeceğime inanıyorum ama sizler tulumlara rağbet etmeye niyetleniyorsanız sezonun yeni modellerini yukarıdaki resimlerde bulabilirsiniz.

Defile resimleri style.com'dan...

Blog Widget by LinkWithin

4 comments

Fashistanbuller dedi ki...

Yaaa ben hiç katılmıyorum. En sevdiğim parça. Dolabımda kaç tane var bilmiyorum ama en az 10 ve çok sık kullanırım. Sanırım tulum için gerçekten çok uzun boylu olmak ve kilolu olmamak gerekiyor. Her tür vücutta güzel durmadığına ben de katılabilirim.

Ama tulum en beğendiğim ve her sezon en az bir adet aldığım bir parça :)))) Her sezon jean almam (gerçi onu hiç bir zaman almam), beyaz tişört almam ama tulum alırım :)

1 Mart 2010 13:14
Unknown dedi ki...

bende pek beğenmiyorum, yalnızca 3. sıradaki 3. manken fenaa değill!
hele birde fiziki koşulları elverişli bayanlarrda faciaaa...

1 Mart 2010 13:51
biu dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi. 1 Mart 2010 17:00
biu dedi ki...

ben de tulumcuyum icon'm jane'm. 2 tane tulumum vardır, evire çevire giyerim, daha çok olsunlar, fashiistanbuller'dan ödünç almak isterim :)

1 Mart 2010 17:01

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar