Yazbukey'in Dudakları Benim Olsun

17 Şubat 2010 Çarşamba


Yanlış anlaşılmasın istediğim dudaklar Yazbukey'in tasarımı olanlar. Bu sabah çok severek takip ettiğim Fashion4u'nun Onur Yüksel'i hepimize Yazbukey önerince ben de beğendiklerimi sizlerle paylaşayım dedim..

Sevilen tasarımcının birbirinden eğlenceli tasarımları arasından seçim yapmak inanılmaz zor... Ama seçim yapmak zorunda kalıyor insan çünkü istesem de fiyatları ortalama 170 Euro civarında olan broş ve kolyelerin hepsine sahip olmak benim için olasılık dışı...

Ben özellikle broşlara ve kolyelere bayıldım ama minik çanta ve saç bandı tasarımı da mevcut. Türkiye'de sadece Midnight Express'de satılan Yazbukey tasarımlarını görmek ve hayran kalmak için buraya bakabilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin

3 comments

lady Odeur dedi ki...

bu dudakları nişantaşı midnight express de bulabilirsin fiyatı da yüzküsürlü bi şeydi. ben de çok beğeniyorum..

17 Şubat 2010 16:28
DB JUNK dedi ki...

Hem arkadaşım Emel Kurhan'ı hem de Yazbükey'i çok çok seviyorum. İFW'te seninle birlikteyken dudak kolyem vardı boynumda :) Fotoğraf makinasının mavi versiyonunu geçen yıl hiç çıkarmamıştım:) Fiyatları da ortalama 150-170 YTL civarı. Sanırım rakamda bir yanlışlık olmuş.

17 Şubat 2010 16:31
DB JUNK dedi ki...

Şimdi baktım dudak 90 larda ama fotoğraf makinasını geçen yıl almıştım belki bu yıl değeri arttı, altın gibi tasarımında değeri artıyor:)

17 Şubat 2010 16:34

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar