Sahilde Margarita ve Amerikan Doğum Günü

18 Mart 2010 Perşembe

San Diego nasıldı? diye soran olursa bu resmi göstermek istediğim. San Diego güneşli, hızlı, eğlenceli ve mutluluk verici bir yer...

Selin'e San Diego'da en çok neyi sevdiğini sordum. ''Kimsenin bir başkasının ne giydiğini umursamaması ve dönüp bakmaması'' dedi. Gerçekten de istediğiniz kadar çılgın giyinin arkanızdan bakan veya fısıldaşan kimseye rastlamıyorsunuz.

Ben San Diego'da gezdiğimiz yerlerde en çok Pacific Beach'i sevdim. Cana yakın insanları ve gitmek isteyeceğiniz hemen her yerin yürüme mesafesinde olduğu PB mutlaka görülmesi gereken bir yer.

Pacific Beach'e gelmişken tabii ki en sevdiğimiz margaritalardan yudumlamayı ihmal etmiyoruz.

İstanbul'daki margaritalar alınmasın ama San Diego'dakilerin tatları bir başka... Görüldüğü üzere Selin de benimle hemfikir bu konuda...

Akşam Selin'in Amerika'lı arkadaşlarına yemeğe gideceğimizden margaritaların yanında sadece atıştırmalık nacho'lar alıyoruz.

Sokak kenarındaki açık barlarda gündüz gözüyle olup biteni izlemek meraklı Türk insanı için cevher niteliğinde...

Akşam Maddy'nin doğum gününü kutlamak üzere Selin'in arkadaşı Erinn'ın evine yemeğe gidiyoruz. Amerika'lılar yemek yapamaz diye düşünüyorsanız bu noktada yanılıyorsunuz. Harika bir somon, kuş konmaz ve patates salatası eşliğinde leziz bir gece geçiriyoruz.

16 Mart'ta 8 yaşına giren Maddy ve 24 Mart'ta Maddy'nin bir kaç katı yaşında olacak olan ben... Yine de resimlerde görüldüğü gibi tatilin insanları gençleştirdiği fikrindeyim..

Ve gecenin süprizi Erinn'ın kendi elleriyle hazırldığı ahududu eşliğindeki sufleler.. Ve böylelikle bir San Diego gecesinde daha midelerimiz dolu olarak evimizin yolunu tutuyoruz...

Blog Widget by LinkWithin

6 comments

Ozan Alçın dedi ki...

Iconjane olmuyor ama! Taa oralardan bile rejimi bozdurtuyorsun bana:))

18 Mart 2010 21:49
tgc dedi ki...

super seyler yazıosun hergun okumak ıcın sabırsızlanıorumm gercektennn devam et nezman turkıyeye donuosunn bıde kac gundur amerıkadaydın

18 Mart 2010 22:26
Jaensue dedi ki...

E kiskaniyoruz ama:)

18 Mart 2010 22:54
Stilcatcher dedi ki...

tabıı kı ıst dekı margarıtalar kotu olur,cunku içine tekilayı damlatıyorlar ve limonlu su içtiriyorlar.:)

18 Mart 2010 23:05
BLOOM dedi ki...

o erinn ne yetenekli bi insanmış ya.martha stewart'a söyleyelim kendisini halef olarak seçsin:))bakarken bile içim gitti.

19 Mart 2010 10:14
özge dedi ki...

ıconum sende bayaaaa yedin be kuzum,valla yarışabiliriz senle maşallah:):):)

20 Mart 2010 14:44

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar