Las Vegas Öncesi San Diego'da Alışveriş Turu

10 Mart 2010 Çarşamba

Öncelikle dün geceden başlayayım hikayeye. Dün akşam günün detayları ile ilgili yazımı sizlerle paylaştıktan sonra, Selin'le birlikte San Diego'da yaşayan moda tasarımcısı arkadaşımız Banu Tavlaşoğlu'na ev ziyaretine gittik.

Gece boyunca bir yandan hasret giderirken bir yandan da gecemizi dedikodu ve eğlence ile doldurmayı başardık. Haftasonu izlemeye gideceğimiz Motocross yarışlarında görüşmek üzere sözleşerek uykuya geçmeye karar verdik.

Yarın sabah erkenden Las Vegas yollarına düşmeyi planladığımızdan bu sabah uyanır uyanmaz kendimizi alışveriş için sokağa attık. İlk durak bol tereyağlı leziz sandviçler yediğimiz ufak bir Fransız Bistro'su oldu.

Kahvaltının ardından gittiğimiz alışveriş merkezinde minik bir fotoğraf klübesi görünce Amerikan filmi sevdama yenik düşüp Selin'i kabinin içine sürüklemek sureti ile eğlenceli fotoğraflara vesile oldum...

Benim fotoğraf sevdamı anlayışla karşılayan Selin'in de alışveriş sevdası benim tarafımdan anlayışla karşılandı...

Victoria's Secret'ın içinde geçirdiğimiz uzun dakikalar sonucunda hemen her parçaya iç geçirerek bakan Selin'i sürükleyerek dışarı çıkarmayı başardım ve acıkan karınlarımızı doyurmak üzere alışveriş merkezinden ayrılmaya ikna ettim.

Öğlen yemeğine gitmek için arabamızın başına geldiğimizde karşılaştığımız manzaradan hafif ürküp günün devamında alışverişe ara vermeye karar verdik...

Meksika yemeği seven bir ikili olarak Chipotle'de sert ve yumuşak tacoları kombinleyerek leziz bir yemek ile karnımızı doyurduktan sonra sadece vitrinlere bakmak amacı ile başka bir alışveriş merkezinin yolunu tuttuk.

Rengarenk kişiliğimle(!) uyumlu, eğlenceli ve renkli dükkanların önünde zaman geçirip kaçamak resimler çektirdik.

Her ne kadar alışverişe bugünlük ara verme kararı vermiş olsak da bu ayakkabıları görünce kendime bir istisna uygulamak durumunda kaldım. Durumun pek de iç açıcı olmadığını fark ederek bugünlük alışveriş turuna son verip yarın çıkacağımız Las Vegas yolculuğu öncesi biraz dinlemek üzere eve dönmeye karar verdik.

Gecenin spesyali San Diego'nun bir başka başarılı lezzeti olan Bronx Pizza'dan geldi. Hatta pizza o kadar başarılıydı ki bitmesine pek ihtimal vermediğimiz Selin'in boyundaki pizzanın sadece kırıntıları kaldı...

Pizza'nın kırıntıları kalacağına dair gidişatı gösteren örnek resimdir. Önemli Not: Annecim ve babacım burada gördükleriniz sizi yanıltmasın aslında fotoğraf için pizzadan bir dilim alıp üzerine ıspanak ve pırasa olmak üzere sağlıklı besinler yiyerek yaşayıyorum. Endişeye mahal yok... : )

Ve elbette günün sonunda alışveriş listesi. Kendi kendimi korkutmamak için bazı parçaları ekarte edip bu fotoğrafı çekmiş olabilirim. Artık o konuda gerçekleri ancak Selin bilir...

Blog Widget by LinkWithin

17 comments

Mia dedi ki...

Ferhan o ayakkabılara aşık oldum beeeen !!!

10 Mart 2010 09:25
Bilun Şen dedi ki...

Ayakkabılara bayıldım yahu :))
Çok eğlenceli bir yazı olmuş ;)

10 Mart 2010 10:05
Adsız dedi ki...

arkadaşın selin çok güzel yahu :))

10 Mart 2010 10:43
nar dedi ki...

Hergün keyifle okuyorum Amerika gezini, çoook meraklı bir kişilik olarak soruyorum ki gezi iş amaçlımı, tatil mi? Niye soruyor dersen, dedim ya merak:)

10 Mart 2010 11:03
Unknown dedi ki...

Ayakkabılar süpermiş, hamile bir bayan olarak yemeklere de iç geçirmedim dersem yalan olur:))

10 Mart 2010 11:53
DB JUNK dedi ki...

Chipotle'a bayılırım:) Alışveriş miktarı bavul yaparken panik yaptırabiliyor:) Aldığın herşey çok sempatik güle güle kullan :)

10 Mart 2010 12:02
Unknown dedi ki...

ayakkabılar ve tüm resimler çok eğlenceli!
bu arada chipotle demişken, taco bell'i belki de daha çok seviceksin, dene.. benden sölemesi:)

10 Mart 2010 13:38
Minenin Takilari dedi ki...

ayakkabılar süper, ayrıca çok eğlenceli olmuş bu yazı

10 Mart 2010 14:23
biu dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi. 10 Mart 2010 20:58
biu dedi ki...

o ayakkabılardan bana da almadan dönme sakın, seni yurda sokmam :)

10 Mart 2010 21:08
Fashion Hunter dedi ki...

Herkes gibi ben de ayakkabılara bayıldımm! Şahaneler, güle güle kullan :)

10 Mart 2010 21:15
MARCHY dedi ki...

süpperr bir yazı olmuşş! :)
ayakkabılara bayıldım!!
have fun in vegass! :)
and don't forget...what happens in vegas stays in vegasss :))

10 Mart 2010 21:24
une voguette dedi ki...

burada taco bell, chipotle savasini bence kesinlikle chipotle kazanir!! su an o kocaman 345678976 kalorilik mukemmel burritolardan yiyebilmek icin her seyimi feda edebilirim!! ahhhhh!!!

11 Mart 2010 02:09
dünyayı seviyorum dedi ki...

ay ayakkabılara bayıldım yahu:) güle güle giy

11 Mart 2010 02:20
ALIŞVERİŞ CİNİ dedi ki...

Ayakkabılara bayıldım! O istisnayı gerektiği yerde kullanmışsın :)

16 Mart 2010 13:03
Adsız dedi ki...

off hayatta amerika da alışveriş yapmaktan daha zevkli ve mutlu edici ne olabilir!!!!çok kıskandımmmmm:)

10 Nisan 2010 02:00
Begum dedi ki...

Torbalara bakınca forever 21 agırlıkta super bır magaza cok ucuza modayı takıp etmek bu kadar kolay olamazdı ben gece kıyafetlerıne bıtıyordum donmeden turkıyey 6 7 tane aldım ahh keske bıde Turkıye de gelse:(

15 Nisan 2010 04:02

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar