Soğuk Bir San Diego Gününde Bir Çılgınlık Yapılır

11 Mart 2010 Perşembe

Dün geceyi bol hareketli geçirdikten sonra ağrıyan başlarımızla uyandığımızda Las Vegas'a doğru yola çıkmak yerine San Diego'da sakin bir gün geçirmeye karar verdik. Günümüzü geçirmek için filmlerde gördüğümüz sürfçülerin takıldığı Pasific Beach'i (PB) seçtik.

PB'de ilk durak bir bikini ve terlik cenneti olan Gone Bananas mağazası oldu. Yüzlerce bikini seçeneği sunan üstelik alt ve üstü karıştırma imkanı sunan dükkan tüm kadınların rüyası olabilir sanıyorum ancak bu sabah hiç de alışveriş havasında olmayan iki bayan olarak saatler geçirdiğimiz mağazadan elimiz boş ayrıldık.

Güneşli görünen havanın buz gibi soğuk olması sebebi ile dükkanlar arası gezimizi kısa kesip ısınmak için San Diego'daki bir başka Türk arkadaşımız Özlem'in sevimli kafesi Kahve'de bir mola verdik.

Saatlerimiz 16.00'yı gösterdiğinde daha önceden randevu almış olduğumuz üzere Pasific Beach'deki dövmecimizde yerimizi aldık...

İlk dövmesini 16 yaşında, ilk piercing'ini 17 yaşında yaptıran bir ikili olarak, Selin ve benim bir Amerika seyahatinden herhangi bir çılgınlık yapmadan dönmemiz beklenemezdi sanıyorum.

16 yaşımdayken ilk dövmemi elime yaptırmak istediğimde bunu kabul etmeyen dövmeci ''büyüyünce hangi mesleği seçeceğin belli olmaz, avukat veya doktor olmak isteyebilirsin ve elinde bir dövme pek de hoş olmayabilir'' diyerek beni çaydırmayı başarmıştı. Aradan geçen bunca yıl ve tükenen bahaneden sonra sonunda aklımdan geçeni elime geçirmiş oldum...

Sevgili Off Ne Giysem isabetli bir tahminle iconjane yıldızı demişti ancak sanıyorum iconjane kalbi olmadan yıldızın yalnız kalacağını unutmuştu...

Soğuk ve yorucu bir günün sonunda günlerdir hayalini kurduğumuz yemek için yola çıkmaya karar verdik. Sizi bilmem ama ben hayatımda çok nadir bir yemek için saatlerce yol gitmeyi ve sonrasında saatlerce sıra beklemeyi göze alabilirim.

Ve işte IN-N-OUT Burger kesinlikle bu nadir listenin içindekilerden biri. Patatesleri son derece başarısız olsa da eğer gerçek bir burger sever iseniz bu burger'in nefis lezzeti için dünyanın öbür ucuna gidilir.

Yarın sabah saat 7'de Las Vegas için yola çıkmaya karar verdiğimizden günü burada noktalayıp dinlenmek üzere evimizin yolunu tutuyoruz.

Blog Widget by LinkWithin

9 comments

biu dedi ki...

kalbi nasıl atlamşım gerçekten :) çok şeker olmuş. bloğun artk uyurken bile seninle :)

11 Mart 2010 07:59
The Lizard Queen dedi ki...

ah sen bir de burdaki havayi gorsen...

11 Mart 2010 08:40
Sıla Yılmaz dedi ki...

Kuzuum dün söyledin ya dövme olayını rüyamda seni gördüm dövme yaptırmaya gidiyorduk ama ben yine dövmesiz döndüm eve :) Sende boynuna yaptırmıştın :)

11 Mart 2010 10:54
une voguette dedi ki...

harika olmus!!! ah bir de ben cesaret edebilsem artik!!

11 Mart 2010 12:23
nilü dedi ki...

daha önce aldın mı bilmiyorum ama ödül yolladım sana..

http://nilunapiyo.blogspot.com/2010/03/odul-aldim.html

11 Mart 2010 15:59
Sıla Yılmaz dedi ki...

13 saat oldu yeni post yok hadi hemen :))

11 Mart 2010 20:47
KRİSTAL KÜRE dedi ki...

çok cici olmuş dövmen ;)
Benimde yakından yeniden o taraflara bi yolculuğum var Inşallah, sabırsızlanıyorum postlarını okudukca!

11 Mart 2010 23:46
DB JUNK dedi ki...

tatoo n çok tatlı, gülegüle kullan:) saat gece 11.30 burgerleri görünce çok acıktım) özlediiiiimmmm

11 Mart 2010 23:52
Unknown dedi ki...

hey! dövmeler ve burgerler çok eğlenceli. ben en çok burdaki kombinini sevdim! bi de sıla'nın esmer haline benzediğini sana daha önce biri ölemiş miydi diye de merak etmiyor diilim:) şu anki çekimlerine, kliplerine bi bak. yüz şekliniz falan acaip benziyor!

12 Mart 2010 13:44

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar