Canlı Canlı Hussein Chalayan Defilesi Vogue.com'da

3 Mart 2010 Çarşamba

huseyin caglayan mailing turkceVogue Türkiye'nin eğlencesi daha yeni başlıyor. Vogue Türkiye'nin ilk sayısı raflarda yerini alırken bir süredir online olan internet sitesi vogue.com'da yenilenen yüzü ile moda severlerin ilgisine sunuldu.

Üstelik bununla da sınırla kalmadı Vogue yenilikleri. Bugün aldığım duyuma göre Vogue Türkiye'nin lansmanı kapsamında Paris Moda Haftası'nda düzenlenecek Hussein Chalayan 2010-2011 Sonbahar Kış defilesi de canlı yayında vogue.com'da olacakmış.

7 Mart Pazar günü gerçekleşecek defileyi saat 16:00'da tüm dünya ile aynı anda vogue.com'dan izleyebilecekmişiz. Sizi bilmem ama ben büyük heyecanla bekliyorum...

Blog Widget by LinkWithin

2 comments

DB JUNK dedi ki...

Hadi bakalım:)

3 Mart 2010 23:50
FashionsLetter dedi ki...

Açıkçası kaç gündür Vogue Türkiye internet sayfasını inceliyorum. Henüz yeni olduğu için acımasız bir yorumda bulunmak istemedim ancak şimdilik oldukça boş gözüküyor.. Özellikle de Vogue Türkiye olarak moda haberlerinde Türkiye'ye öncelik vereceklerini, ve biz izleyenlerin de Türk modasını daha doğru ve güvenilir kaynaklardan öğreniriz diye düşünüyordum. Ancak hiçbir moda haftası kategorisinde İstanbul'un bulunmadığını görmek beni biraz üzdü.. Umarım bu defile ile aradığımızı bulma yoluna başlarız..

4 Mart 2010 15:21

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar