Bahar Noyin'in Objektifinden V2K Designers Buluşması

20 Nisan 2010 SalıGünlerdir konuşulan V2K Designers Loves Bloggers konseptli toplaşmanın resimlerini sonunda sizlerle paylaşıyorum. Bahar Noyin'in yakaladığı eğlenceli karelere zaten aşinayız ama Bahar ne çekerse bakmaya doyamadığımız da ortada.

Çok sevdiğim blog camiasından tanıdığım arkadaşlarımı görmek ve tanımadıklarımla tanışmak açısından çok sevindirici bir organizasyon olduğunu söylemeliyim. Ancak V2K Designers adından beklentilerimi karşıladı mı derseniz orası biraz tartışılır.

Bizleri bu organizasyona davet eden Nil Ertürk gerçekten çok cici bir ev sahibesi idi ve V2K ailesi ile bloggerlar arasındaki dengeyi bulmak için oldukça çok çabaladı. Ancak V2K adına bu daveti düzenleyen yöneticilerin bloggerlar ile yeterince kaynaşamaması ve mağazada bir yandan müşterilere satış yapmaya çalışan elemanların bir yandan da misafir kalabağını yarmaya çalışması davetin acemiliğe gelen yanları olarak nitelendirildi.

V2K Designers Loves Bloggers ismi altında düzenlenen bir organizasyonun bloggerlara olan sevgiyi daha iyi bir şekilde hissettirebileceğini bildiğimden yaşadım sanıyorum bu hayal kırıklığını.

En sevdiğim bloggerlardan olan Nil Ertürk'ün bu güzel çabası için tekrar teşekkür ediyorum ve bir sonraki davette tüm V2K ailesinin bloggerları sevdiklerini göstermenin daha derin bir yolunu bulmalarını heyecanla bekliyorum...

Blog Widget by LinkWithin

6 comments

Ada dedi ki...

hepimiz çok güzel çıkmışız :) e tabi bahar noyinin objektifinden olunca resimler ;)

www.bayanmor.blogspot.com

20 Nisan 2010 17:12
Trendtastic NY dedi ki...

Cok iyi ozetlemissin durumu, kesinlikle katiliyorum.

20 Nisan 2010 23:24
diLay dedi ki...

fotograflar süper süper :)

21 Nisan 2010 00:39
Unknown dedi ki...

Fikir olarak çok güzel ancak uygulamada ne yazık ki oldukça başarısız bir organizasyondu,V2K ismi olunca daha fazla özen bekliyor. Sıradan bir cumartesi gününde ben zaten mağazayı istediğim gibi gezebiliyorum, peki o günün farkı neydi? O farklılığı hissedemediğimiz için üzgünüm.

21 Nisan 2010 11:47
AYŞİM ÖZGÜR dedi ki...

modayı bırakın da, o bebeği yerim
:)

21 Nisan 2010 16:31
Mrs Baros dedi ki...

Moda blogu olanlar mı katılabiliyordu sadece? Ben de isterdim orada bulunmayı (:

23 Nisan 2010 00:54

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar