iconjane Milliyet Cumartesi'de

11 Nisan 2010 Pazar

iconjane basinda 1Bugün yüzümü en çok güldüren Shopcolic adlı blogunu severek takip ettiğim ve twitter'ımda en çok retweet ettiğim kişi olan Ayşim Özgür'ün Milliyet Cumartesi ekindeki yazısında bana da yer vermiş olması oldu....

''Bloglar Butik Oldu'' isimli yazısında blogundan satış yapan iconjane, Moda Cadısı, Zet Satıyor ve Sıkıldım Satıyorum'a yer veren Ayşim'in eğlenceli yazısının tamamını okumak isteyenler buradan ulaşabilirler.

Ayşim Özgür'e de bu güzel yazı ve basında bloggerlara verilen değere katkıda bulunması sebebi ile çok teşekkür ediyor ve sevgilerimi yolluyorum.

iconjane satiyor basinda 2

Blog Widget by LinkWithin

6 comments

Stil Direktoru dedi ki...

Tebrikler Ferhan benim blogda varmış

11 Nisan 2010 02:32
ALIŞVERİŞ CİNİ dedi ki...

Tebrikler, süper olmuş :)

11 Nisan 2010 02:39
Pele dedi ki...

Aldım, okudum , okuttum ! Aaaaa Ferhan abla diye havamıda attım , iyi gidiyolar sevdim bu basını yahu =]

11 Nisan 2010 12:20
Adsız dedi ki...

Haberinizden buraya geldim.Mrhba.Sormak istediğim:Bu markalara sahip olduğunuza göre maddi durumunuz bellki bizlerden daha iyice.Madem bu kıyafet ve aksesuarlarınız artık giymediğiniz yada dolabın bir köşesinde kalan ürünler,bunları o kadar giyip kullandığınız halde neden satışa koyuyorsunuz?Bizlerin kullanmadığı eşyalarına yaptığı gibi eşe dosta arkadaşa çevrenize verseniz yada "bana ilk mail atana hediyem olacak "deseniz daha doğru olmazmıydı acaba?Bu nacizane benim fikrimdi,merak ettiğimden sormak istedim.Bol şanslar.
Işıl Ersoy

11 Nisan 2010 12:57
iconjane dedi ki...

Merhaba Işıl,

öncelikle düşündüğün kadar harika bir durumum olmadığını söylemek isterim. Uzun yıllar mağazacılık sektöründe çalıştığım için yatırımım hep kıyafet üzerine oldu. Yani bazı insanlar gezmeye, evlere, arabalara para biriktirirken benim tercihim kıyafetler oldu. Ne kadar iyi bir yatırım olduğu da tartışılır işte : ))

tüm kıyafetlerimi satmıyorum zaten. bir kısmını herkes gibi ben de eşe dosta veriyorum. daha önceki yazılarıma göz atarsan zaman zaman blog'dan hediye bot ve elbise gibi parçalar verdiğimi de göreceksin ancak kendi kullandığım değil hiç kullanılmamış parçaları hediye etmeyi tercih ediyorum.

yorumun ve fikrini paylaştığın için teşekkür ediyorum.

sevgiler
ferhan

11 Nisan 2010 22:20
AYŞİM ÖZGÜR dedi ki...

Ferhancığıım, bu blogu da, eşya satma işini de çok eğlenceli ve hakkını vererek yapıyorsun sen:). Kim olsa mutlaka yazardı zaten...
şu en çok retweet edilme işi de beni gururlandırıyor ha:)
Çok sevgiler
:)

12 Nisan 2010 02:22

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar