Persil Jel ile Gül Kokulu Deniz Esintisi Yaşadık...

8 Nisan 2010 Perşembe

persil jel pinar altug 2Yağmurlu bir gündü, tıpkı bugün gibi... Ancak yağmur çamur demeden Bebek Mangerie'nin yolunu tuttum Persil Jel'in yeni yüzü ile tanışmak üzere. Az sonra leziz kahvaltıyı ve eğlenceli ortamı göreceğiniz üzere, iyi ki gelmişim...

persil jel pinar altug 7Bilirsiniz sıvı deterjan ile tanışıklığım Perwoll Siyah Sihir ile yenilenme projesiyle olmuştu. Modern çağa ve değişen trendlere kolay uyum sağlayan Türk kadınını temsilen sadece hassas çamaşırlarda değil zorlu bir temizlik aşamasına ihtiyaç duyan sevgili kıyafetlerimde de kullanılmak üzere Persil Jel'i denemeye karar verdim.

persil jel pinar altug 8Gelelim günün detaylarına. Twitter'dan beni takip edenler dakikası dakikasına gelişmeleri öğrendiler elbette ama blogu yeni açanlar için Persil Jel'in yeni yüzü Pınar Altuğ Atacan olmuş. Halk seçmiş. Sebebi, kocası ve bebeği ile iyi bir aile yaşantısı olmasıymış... : )

Pınar Altuğ Atacan zaten Persil kullanıcısı olduğu için bu teklifi seve seve kabul ettiğini anlattıktan sonra davetliler arasında koyu bir sohbete dalındı. Soğuk havaya rağmen Persil'in Gül Kokusunu yansıtan muhteşem kahvaltı masası ve Deniz Esintisini yansıtan harika mekan seçimi ile keyifli bir sabah geçirdik. Ancak hava muhalefeti ile gelemeyen diğer blogger arkadaşlarımın eksikliğini hissetiğimi de söylemeden geçemeyeceğim...

persil jel pinar altug 4Kahvaltıdan sonra renkleri ile görülmeye değer muffin ve kurabiyeler geldi önümüze. Benimkinin altından süpriz hediye de çıkınca günüm tam şenlik oldu.

persil jel pinar altug 1Harika Persil çantalarına benim bayıldığım tasarımcı Zeynep Erdoğan'ın eli değmiş. Dışından cezbedici duran çantanın içinden çıkanları ise koklamaya doyamadım.

persil jel pinar altug 6Dantelli ve fırfırlı kıyafet askısı ve Gül Kokulu Persil Jel ile yıkanmış mini havlular beni benden aldı. Ne yalan söyleyeyim çamaşır günü olsa da evim leziz koksa diye düşünmeye başladım bile...

Blog Widget by LinkWithin

4 comments

Did Dans La Mode dedi ki...

Ama sen çoook tatlı olmuşsun :) Pembe,kırmızı,yeşil,siyah,beyaz hepsi birarada harika gözüküyorlar...

8 Nisan 2010 17:02
NlyStyle dedi ki...

persil güvenilen markaların başında gelir. özellikle güzel kokusuyla benim favori deterjanımdır. bu arada tül askıları süpermiş...

15 Nisan 2010 16:03
admiraal dedi ki...

bet Sitesi - UmutSesi , SesliChat , SesliSohbet , Sesli Chat Siteleri , Sesli Sohbet Sitesi, Sesli Chat Sesli Sohbet Siteleri Kameralı Sohbet Görüntülü Chat Siteleri Kameralı Chat Sesli Sesli Siteler, keywords: umutsesli, seslisohbet.

7 Mayıs 2010 18:23
Adsız dedi ki...

bet Sitesi UmutSesi , SesliChat , SesliSohbet , Sesli Chat Siteleri , Sesli Sohbet Sitesi, Sesli Chat Sesli Sohbet Siteleri Kameralı Sohbet Görüntülü Chat Siteleri Kameralı Chat Sesli Sesli Siteler, keywords: umutsesli, seslisohbet.

7 Mayıs 2010 18:23

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar