29 Mayıs'ta Miller Freshtival'a Ne Giyilir?

25 Mayıs 2010 Salı

29 Mayıs 2010 Cumartesi günü saat 14.00'de başlayacak olan Miller Freshtival 2 etkinliği için tüm müzik severlerin buluşma noktasının Maçka Küçükçiftlik Parkı olacağı ortada. Burada sorulması gereken gerçek soru Freshtival'e ne giyeceğiz?

İşte Miller Freshtival 2 kapsamında sahne alacak olan Mika, The Raveonettes, The Phenomenal Handclap Band, Prins Thomas, Sakin, Fuji Kureta, N.A.K.I.T, DJ Junior ve DJ No-Frost gibi isimleri zevkle dinlemeye giderken giymek için bazı öneriler...

Asker Yeşili Festivalciler
festivale ne giyilir 1Yeşil 2010 yaz sezonunun olmazsa olmazlarından. Ancak müzik festivali sevenler için Asker Yeşili kesinlikle bir vazgeçilmez. İster hırkanızda ister şortunuzda bulundurun ama trendy bir festival katılımcı olmak için asker yeşilinin iyi bir alternatif olduğunu aklınızda bulundurun...

Jean Sever Festivalciler
festivale ne giyilir 2Söz konusu müzik festivali olduğunda rahatlık kesinlikle ön planda olması gereken konuların başında geliyor. Gün boyu rahat rahat hoplayıp zıplamak isteyen festivalcilere en iyi öneri kesinlikle jean parçalar olacaktır. 2010 yaz sezonunda son derece popüler olan jean kumaşından alternatifler isterseniz burada bulmanız mümkün.

Çizgili Festivalciler
festivale ne giyilir 3Her zaman dile getirdiğim üzere çizgili kumaşlar benim favorim. Hatta benim festival kıyafetlerimde çizgili ağırlıklı olması kuvvetle muhtemel. Çizgili kıyafetler hakkında çokça yazdım. Okumadıysanız buradan bir göz atabilirsiniz...

Kabile Üyesi Festivalciler
festivale ne giyilir 4Sezonun bir başka ön plana çıkan trendi de otantik desenleriyle öne çıkan kabile kadınları. Sıcak festival gecelerinde renkli ve desenli olmayı tercih edecek festival kadınlarına önerim kesinlikle otantik desenler olacaktır.

Düz Renk Sever Festivalciler
festivale ne giyilir 5Müziğim eğlenceli tarzım sade olsun diyenlere, düz renklerin kombinlendiği festival kıyafetleri uygun olacaktır. Baştan ayağa tek renk veya altı başka üstü başka olarak tercih edebileceğiniz kombinlerle gecenin şık bayanlarından olmak elinizde.

İlle de Topuklu Diyen Festivalciler
festivale ne giyilir 6''Festival bahane, imajım şahane'' diyen ve topuklu ayakkabıdan vazgeçmeyen bayanlar da festivallerin olmazsa olmazıdır. Sizler de topuklu ayakkabım olmadan asla diyorsanız sezonun ayakkabı trendlerine bir göz atmanızı öneririm.

Blog Widget by LinkWithin

1 comment

mustafa dedi ki...

e biz erkekler ne giyces?

25 Mayıs 2010 23:54

Yorum Gönder

Bu ay en çok okunanlar